İlişkide Baba Faktörü (kızlara soruyorum)

Bir erkeğin babasının vefat etmiş olması ve hayatını annesi ve kardeşlerine adamış evin en büyük erkeği olması maddi durumu iyi değil ama.. aynı zamanda ünversitede tarih bölümü uzatmış olması genel kültürü yüksek ,milli ve manevi hassasiyetinin bulunması yakışıklı olması ve çok nazik olması ve kimseyi kırmak istememesi biraz içine kapanık olması babasını kaybetmiş olmasından dolayı diğer erkeklere karşı onu daha mı cazibesiz hale getirir?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• bence cok karekterli ve duzgun bir erkek modelisin.. kesinlikle kendini geride cazibesiz gorme , bazı toplumlarda bole kisilerin kıymeti bilinmez ama sen şunu bilki kıymet olarak çok iyisin yani

0|1
    0|0
    • çok sağolun teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• babasını kaybetmiş olması cazibesiz hale getirmez de evlenince kaynanayla yaşama durumu cazibesiz olabilir

0|1
    0|0
    • öyle bi durum yok :) ama aile bağları kuvvetli

• o zaman sorun yok. benim sevgilimin babası da terketmiş başka kadınla çocuk yapmış kısacası şerefsizin teki ama etkilemiyor ilişkiyi

• Hayır getirmez tam aksine annesine kardeşine sahip çıkan kızıma da sahip çıkar der

0|1
    0|0
  • diğer erkeklere karşı mı?

0|1
    0|0
    • evet sizi gerçekten sevdiğini bilseniz bu kişinin ve kendiniz sevip sevmediğinize bir karar verememişseniz ne yaparsınız ?

• ok ok . ben yanlış anlamışım. zann ettim başka erkeklerin dikkatini çekmek yazmışsınız. ben dürüst konuşmayı seviyorum, insanlığınız çok güzel ama maddi durum çok kötüyse ilişki bi yere kadar yürür bir yerde stop eder.

• zaten samimi cevab bekliyorum bende . teşekkür ederim

• Hayır getirmez.

Bence yüceltir bile.

0|1
    0|0
  • tabıkı hayır getırmez

0|1
    0|0
  • Evet getirir.

0|0
    0|0
    • neden acaba biraz açabilirmisiniz ?

• Senin gibi kızlar öyle erkekleri sever

• bütün kızlar aynıdır daha bunu anlayamadıysan.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...