Kitap okuyan ya da kitap ile ilgilenenler bakabilir mi?

18 yaşındayım roman yazmak istedim öncesinde denemeler , makale falan yazmalısın dediler tamam dedim acıkcası bu kadar basarılıda olabileceğimi tahmin bile edemezsim herneyse ödül aldım şehir çapında ama roman yazma hevesim gitti sizce devam etmelimiyim ?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Devam etmelisin eğer sorun insanların baskısıysa. Onları sallamicaksın. Ama senin yazasın gelmiyorsa, sevmiyorsan yazmana da gerek yok. Bir de şu var, makale, deneme, roman, oyku. Bunlar kademe kademe değil ki. Mesela oyku de kurgu, roman da. Ama oyku daha kisa, once oyku yazmaya alisacaksin sonra roman diye bi kural yok ki. Nice roman yazarlari vardir harika yazarlar ama deneme yazamazlar. Ya da cok ama cok guzel deneme yazarlar ama roman yazamazlar. Bunlar merdiven basamagi degil ki ust uste, hepsi ayri birer dal ve bence cogu zaman ayri birer yetenek gerektirir. Cok sevdigim bi yazar buyulenecegim kadar guzel deneme yaziyor ama romanlari gercekten okunamayacak kadar kotu. Sen hangisinde en iyi oldugunu, hangisini severek yaptigini bul yeter :) basarilar dilerim.

0|1
    0|0
    • bende o kanıya varmıştım ama öyle demişlerdi daha yeni yeni ısınmaya basladıgımda ama neyse denemede yazmış olduk :) teşekkür ederim yorumların için :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Yazma konusunda başarılıymışsın devam et tabi :)

0|1
    0|0
  • Devam et , bırakma ,şevkin kırılıyor benim öylr oldu en azından ...

0|0
    0|0
  • Edin tabii... Bu öyle güzel bir hazine ki herkesin olmaz... Bir 'Amatör Yazar' olarak devam etmenizi tavsiye ederim dinlerseniz... Ödül almak almamak önemli değil ayrıca...

0|0
    0|0
  • Millet çok bildiği için herkes yazar olmuş. (!)

Devam et kardeşim, içinden geleni yap.

0|0
    0|1
    • Ya eleştiriye hep açığım ve açıktım yani abartmaları söz konusu olunca ne şevk ne heves kaldı :/

• Milletin ne dediğine bakma sen ne istiyorsun ona bak.

• neden gitti hevesin peki? cok güzel bir yetenek bırakma üstüne git toparlan kağıdı kalemı al elıne

0|0
    0|0
    • Aşırı eleştiri desek yeridir, Bu işte eleştiri var bunu bilerek girdim zatende ama anlamıyorum böylesi insanları yükleniyorlar :S

• cok haklısın :) teşekkürler yorumların için :)

• rica ederım

• etmelisin bence bunlarla bu kadar başarılı olabildiysen romanda dahada başarılı olabilirsin

0|0
    0|0
  • insanların dedikleriyle hareket etme her roman yazan ınsan hep gecmısınde makale mı yazmıstır ne alaka yani.Sen kendınde bu potansıyelı görüyorsan sorun yok.

0|0
    0|0
  • O hevesi tekrar bulman lazım , içinden gelebilcek birşey bu. Olmuyorsa da olmuyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...