Kütüphaneyle aranız nasıl?

kütüphaneye gidip kitap okur musunuz?en sevdiğiniz mutlaka okunması gereken dediğiniz kitap hangisidir?

0|0
16|16

En İyi Kız Görüşü

• Büyük kütüphanelere giderim,bi sessiz,bi gizemli oluyor.Ama evde okurum çoğunlukla.

Mutlaka okunması gerekende Çavdar Tarlasında Çocuklar\ J.D Salinger.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kütüphaneye gidince ders çalışamıyorum, okuyamıyorum. Etrafta okuyan çalışan çıtırlar dikkatimi dağıtıyor :)

0|0
    1|0
  • cok uzun zaman oldu gitmeyeli. buna ayrı bir vakit bile ayırmak aklıma bile gelmiyor.. ama gitmek okumak gerek.

0|0
    0|0
  • eskiden olsa aram cok iyi derdim ama su siralar kitap ve kütüphane ile aram pek yok.

Yinede firsat buldukca okumaya calisiyorum.

0|0
    0|0
  • gençlik yıllarımda iyiydi kütüphanelerle aram

eaa elimde bir sürü kitap kütüphanenin kapısının önünde beklerdim

gözüme kestiridiğim kütüphaneden çıkan seski kızlara çarpar elind eki kitapları düşürürdüm

sonra yerden kitapları birlikte toplarız vs.

umut fakirin ekmeği hesabı

ee tabi belli bir yaştan sonra türk filmi izlemeyi bırakıyor insan ...

0|0
    0|0
  • kütüphanede giderim ama genelde evde okurum oğuz atay tutunamayanlar reşat nuri serileri iyidir eskiden okurdum yeşil gece iyidir ama en çok karl marx das kapital istiyorum oda okunması güç kitap birikim bilgi üst seviyede olması lazım yani benimde iyi :) olabilr das kapital iyidir.d

0|0
    0|0
  • geçenlerde atıştık biraz ama iyi geçiniriz

0|0
    1|0
  • Evde takılıyorum ben

0|0
    0|0
  • valla içine adımımı attığım anda kitaplar üstüme üstüme gelmese okurdum çok. evde okumayı tercih etmişimdir

0|0
    0|0
  • bu senın okudugun türe baglı o yuzden kıtap önermek gıb bı nıyetım yok (= ama kutuphaneye gıdıp kıtap okumam alır gelır evımde okurum :D mis

0|0
    0|0
  • :D bizim kültür merkezindeki kütüphaney gittim bir kitap alana kdr verem ettiler bi dahada almadım sonrada diyorlar insanlar neden kitap okumuyor

0|0
    0|0
  • Oğuz Atay - Tutunamayanlar , Dostoyevski Suç ve Ceza

0|0
    0|0
  • Ölü Ozanlar Dernegini tavsiye ederim ... Kütüphane pek tercihim değil evde okumak daha iyi .

0|0
    0|0
  • <3

1|0
    0|1
  • evde okumayı severim

0|0
    0|0
  • Kütüphane ile aram iyi değil.Evde oku bence.

0|0
    0|0
  • yerını bıle bılmıyorum ama canm kıtap okumak ısterse gıdıp satın alıyrm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kütüphaneye pek gitmem istediğim kitapları satın alıyorum sonra yeniden okumak istediğimde elimin altında olmaları için.

0|0
    0|0
  • kütüphane mi kaldı doğru düzgün en sinir olduğum her yer oyun salonu kütüphane yok ondan sonra gençler neden okumuyor saçmalığa bak

0|0
    0|0
    • var araştırırsan bulursun.hangi şehirdesin ki?

• oturduğum yerde iki büyük kütüphane kapatıldı kütüphane elbet var ama gitmek için bir saatimi harcamam gerekiyor yani elbet var ama sayısı az onun yerine satın alıyorum ben genel olarak söyledim sayı olarak az buna rağmen kapatılıyor

• Bizim okulun kütüphanesinde takılıyorum sabah akşam. Ders dışı sürekli oradayım. Sevdiğim kitap diye bir şey yok çok şey var, söylemeyeyim.

1|0
    0|0
  • hangi tür okumak istiyorsun ona göre önerelim. Mutlaka okuman gerekenler Uçurtma Avcısı -Bin Muhteşem Güneş mutlaka seversin diye düşünüyorum.

Önerdiklerim beni çok etkileyen kitaplar haa Hakan Günday Az Hande Altaylı Kahperengi Ve Ercan Akarsu Berrin son önerimde türkan şoray ve sinan yağmur önerisi de var:) inş yardımcı olabilmişimdir .

0|0
    0|0
  • Aslında kitaplarla aram iyidir ama nednse kütüphaneyle değil. Çünkü aradığım kitapları kütüphanelerde bulamıyorum. Genellikle bir yerlerden alır öyle okurum.

0|0
    0|0
  • Kütüpheneye gıder ders calısırım genelde :((

0|0
    0|0
  • Evet bayılırım ama yakınlarda kütüphane yok ve annem çok takıntılı uzağa gidemezsin diyo :) ama bazen gitme şansım oluyo ;) mutlaka okunması gerek dediğim kitaplardan bir tanesi : Aliya İzzet Begoviç'in Özgürlüğe Kaçışım kitabı Soru güzel 5 puan :* :)

0|0
    0|0
  • 2-3 saatlik ders aralarında hemen kütüphaneye geçiyorum. rastgele bi kitap alıp okumak güzel oluyor da hangisini demeliyim karar veremedim. sanırım benim şimdilik en çok sevdiğim zebercet, anayurt oteli diyeyim.

0|0
    0|0
  • çok fena :(:(:(

0|0
    0|0
  • Bende arşivcilik takıntısı olduğu için kütüphaneyle aram iyi değil

0|0
    0|1
  • Sınav zamanlarında aram çok iyidir.

0|0
    0|0
  • Çok kasvetli gelmiştir bana hep sevmem.

0|0
    0|0
  • ünideyken giderdim. yine giderim ama mecburi olarak ders çalışmak için.

0|0
    0|0
    • Elinde kitap olduğunda bir başka oluyor :d Vampir kitapları hariç :d

• gecen seneye baya hasir nesirdik

okul bitti biteli alakam yok

0|0
    0|0
  • Kütüphaneleri seviyorum , bana yurt gunlerini hatırlatıyor.

0|0
    0|0
    • tam üstüne bastın yurtta kalırken kütüphaneye gitmek orada kitap okumak ya da alıp yurtta okumak çok güzel.

Yükleniyor...