Eşinizin,sevgilinizin Milletvekili,Vali,Kaymakam,Belediye Başkanı (Siyasetçi)Olmasını İster misiniz?

Eşinizin veya sevgilinizin siyasi bir lider ilçede,ilde veya yurt dışında konsolos vs.. olmasını ister misiniz ? Ama kaymakam vali'De 2-3 yılda bir atama var bu sizin için sorun olur mu ? Ya da eşinizin mesleği sizin için önemli midir? Eşinizin hangi mesleğe mensup olmasını istersiniz?

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• olabilir. aynı görüştensek. gerçi benimki makina müh. :)

0|1
    0|0
    • üniversite yüz vermeyin sonra bitirince evlenin makine mühendisleriyle ohh ne güzel :)

• ne diyosun sen?... bitirince mi sevgili oldum sanıyorsun.

Kızlar Ne Diyor 11

• eet mebus karısı olmak istiyorum..

mıhtar

kaymakam

vekil

başbakan farkyapmaz

0|1
    0|0
  • meslegi onemli degil ortada sevgi varsa, bana gore.. hem de konsolos ve millet vekile meslekler o kadar yorucu ve zor mu:D asker karisi o da var!

0|1
    0|0
    • Siyasilerin işi daha zor.Örneğin sık sık il dışın Ankaraya vs. toplantı merkezlerine gitmeleri olağan olabilir. Bir valinin mesela ilde bir afet meydana geldi veya kaza büyük sorunlar saat kaç olursa olsun emniyet müdürüyle birlikte hareket edip olayları incelemesi gerekir.Mesai dışında mesela kaymakamlar,siyasiler derneklerde,vakıflarda belli kuruluşlarda konuşma yapmak için törene çağrılırlar.Vs... gibi .Ama askerin bu kadar çok mesaisi olduğunu düşünmüyorum.Belli bir merkezde iş yapar asker

• Her işin kendine göre zorluğu vardır elbet.Ne kadar konuşsak hepsinin bir zor tarafı çıkacaktır.

• doktor meslegi mesela, nobetleri var, gece uykusuzlugu, cerrh ise bazi enfeksyonlarin bulasmasi ihtimali, ve buyuk bi sorunlulugu da var.. ailemde doktorlar var ordan biliyorum

• Siyaset yalan dolan gerektirir. Eğer yalana alışmışsa her daim başvurur. İstemem siyasetçi bir eş. Hayalim di gazeteci olmak, gazeteci bir eşe sahibim.

0|1
    0|0
  • evini ihmal etmediği sürece istediği meslekte çalışabilir.kariyer önemlidir..insanı gururlandırır.her kadın eşinin kariyerli biri olmasını ister

0|1
    0|0
  • isterdim. şerefini yitirmediği sürece...

0|0
    0|0
  • milletvekili = çok klas :D

0|1
    0|0
  • dün bakanlıktan istemeye gelmiştiler hayır dedik. Biz Obamayı bekliyoruz, karısını boşayıp beni alıcak:)))

0|0
    1|1
  • Siyasetçi olmasını çok isterdim..

1|1
    0|0
  • İstemem kesinlikle.

0|0
    0|0
  • olmasa daha iyi.

0|0
    0|0
  • Hayır.