Filmler sinemada bir başka güzel, değil mi?

Ya mesela bir filme gidiyorum. Sinemada hunharca gülüyorum. Öylemi gözümden yaş falan geliyor ama evde izlesem aynı etki olmuyor. Sizde de oluyor mu? Sizce neden?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sinema da filim izlemek çok keyif verir gece matinesi olursa bir de yanında sevgilin olursa birde mısır aldinmi offffffff beeee

0|0
    0|0
    • Değme keyfine :) ne güzel anlattın insanın canı çekiyor :)

• Ya 50 yaşında ya gel de inan :)

• İnanmam :)

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende de oyle oluyor. Sinema kalabalik oldugu zaman ozellikle cok guluyorum. Komik bulmadigim bir sahneyi baskasi komik bulup guluyor bende ona guluyorum cok eglenceli oluyor :D

1|0
    0|0
  • Yeni nesil sinemalar her ne kadar ergenlerin yiyişme mekanı olsa da, film sinema da daha güzel elbette.

Size tavsiyem haftasonları erken hafta içleri de okul çıkışlarına denk gelen saatlerde gitmeyin. Geçen Dabbe filminde yanında ki kıza bak ben korkmuyorum demek için saçma sapan espriler yapıyorlar. Susarmısın artık demeseydik arkadaşlarla, filmden bir halt anlamayacaktık.

0|0
    0|0
    • Ay sinemanın da o kötülüğü var doru diyorsun gelen herkes insan değil malesef

• Sinema ortamı daha karanlık ve daha sakin evde illaki bir ses oluyor dikkatin dağılıyor

0|0
    0|0
  • para veriyorsun ya bari boşa gitmesin hunharca güleyim diyorsun asdjashhads

0|0
    0|0
  • Bazı filmler evde güzel

0|0
    0|0
  • ben evde daha cok seviyorum anlamadıgım zaman geriye alıp tekrar izliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...