Biri bana kitap önerebilir mi?

kitap okuma alışkalığım yok heves ettim biri bana güzel bi kitap önerse çok ii olur. ama klasikler falan kasıyo beni mümkünse aksiyon gibi öcülü böcülü bişeyler olsun eğlenceliyse kişisel gelişimde olur.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• fantastik kurgu tavsiye ederim klasik sevmiyorsan. unutulmuş diyarlar serisi link benim favorim ejderha mızrağı serisi link de çok iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Halit ERTUĞRUL'DAN Aysel,canan,aşk böyle yaşanır,ateşte açan çiçekler,ateşte yeşerdim,selim ve hande,kendini arayan adam gibi.Bunlar sürükleyici romanlar.

0|0
    0|0
  • Sol Ayağım kitabını oku doğuştan gelen engelli bir adamın sol ayağı ile neler başara bileceği yazıo Şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • deişikmiş ama sıkılırım gibi

• aslında ihtiyacım olan bi kitapmış bunu da yazdım bi yere teşekkürler

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

• link

şu seriye bir göz atmalısın.

0|0
    0|0
  • CİN ALİ..tek geçerim..beğenmezsen AYŞEGÜL serisi..

not:hemen kızmayın,en son onları okuduysam suç sadece benim mi?

0|0
    0|0
  • zamanında bende kitap okumayı sevmezdimde into the wild filmini 3 uncu kez ızleyısımden sonra kıtabını alıp konuyu daha detaylı arastırmaya karar verdıkten sonra kıtap okuma alıskanlıgı kazandım john krakuer-yabana doğru tavsiye

0|0
    0|0
  • Kuran ı KERİM oku aksiyon şiddet eğlence gelişim herşey var dene bi :)

0|0
    0|0
  • italyanca aşk başkadır. oku farklı bir anlatımı var sevebilirsin

0|0
    0|0
  • Grinn 50 tonu...

0|0
    0|0
    • içeriği nedir?

• Seks...

Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı... Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.

Edebiyat ögrencisi olan Ana Steele, genç girişimci Christian Grey'le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur.

• Jean C. Grange kitapları yada Gece evi romanı serisi sürükleyici...

0|0
    0|0
    • gece evi uzun mu acaba?

• süpersin yaa iki hafta sonra falan olur mu?

• iki hafta sonra kitabı yeniden bastırıp gönderirim :) olur olur...

• yedinci gün - ihsan oktay anar yazarı

0|0
    0|0
  • ZÜLFÜ LİVANELİ- SERENAD bir kadnın okuması gereken bir kitap .

0|0
    0|0
  • grinin 50 tonu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aksiyon tarzı istiyorsan cinayet romanlarını önerebilirim Ahmet ÜMİT'in bütün kitaplarını tavsiye edebilirim aynı şekilde Dan BROWN'un bütün kitaplarını tavsiye ederim yeni çıkanlardan ise Aklından Bir Sayı Tut olabilir ya da elinden bırakamayacağın bir kitap olarak OLASILIKSIZ diyebilirim tabi başlangıcında sıkıcıdır bütün kitaplar koyunu anlayana kadar..ya da tamamen hayal ürünü istiyorsan Alacakaranlık serisini okuyabilirsin sürükleyicidir sıkılmazsın

0|0
    0|0
  • Stephen king-goz ve markus zusak hic kimse siradan degildir xx

0|0
    0|0
  • alacakaranlık serisi.

0|0
    0|0
  • Dr. Ali Şerif Nasıl bir diyalog

0|0
    0|0
  • Açlık oyunlarını oku