Aranizda dağcilik yapan var mi?

Evet arkadaslar hobi olarak falan dagcilik yapan var mi aranizda ? Cok zor oluyor mu ? hic biryerinize zarar geldi mi?

Güncellemeler:
Peki ugrasilabilecek baslanilabilecek baska onerileriniz var mi dagcilik gibi? Spor vs.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili nişanlı vs. varsa beraberce kamp yapabilirsiniz. Zevklidir. Avını yemek iyidir. Her ihtimale karşı bir şeyler götürürsünüz yanınıza :) Kamuflaşları giyip, suvla dağa çıktıktan sonra çifteyle av, süper birşey :) Gece de sevdiğinle çadır dibinde ateş altında sohbet gırgır. Organizasyonlara katılınırsa daha iyi olur. Rehber vs durumları.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yamaç paraşütü hastasıyız dedeeee

0|0
    0|0
  • vazgeçmene faydası olur umarım

127 hours, vertical limit

0|0
    0|0
  • ben bikeresinde bizim köyün tepesine çıktım ama dağcılık sayılırmı :D

0|0
    0|0
  • Şöyle karşıdan dağa bakıyorsun ben burayı 3 saatte çıkarım diyorsun ama 1 gün sürüyor. Amatör olarak ilgilenir ve severim. Aynı zamanda off road sevdası da var ki hiç sorma.

0|0
    0|0
  • Bir çok arkadaşım yapıyor. bende Erciyes zirvenin altınına kadar bir çok kez treking (spor dalı değiştirince vakit bulamıyorum artık) yaptım, onlarda tırmandı.

zorluğu sana. iyi bir grubun olursa çok eğlenceli. malzeme kalite olarak 2-5 kadar tutabilir

0|0
    0|0
  • Benim dayi oglum Hep cikardi. Bir gun hep birliktr ciktiklari ve gercek hayatta da yakin bir arkadasi inerken kazigin kopmasiyla dustu ve paramparca oldu. Dayi oglu da 1 gun orada kaldi.

Telefon cekmiyormus. Boyle sakatliklari var yani. İyi dusun..

0|0
    0|0
  • üniversitemizde dağcılık kulübü vardı tek sorun yükseklik korkum :(

0|1
    0|0
  • yok korkarım ben :d

0|0
    0|0
  • Dağ gibi adamsın derler ama hiç yapmadım:)

0|0
    0|0
  • çıkamıyom la bıktım artık çık çık bitmiyor

0|0
    0|0
  • Ben bi kere tepeye çıktım bak dağ değil tepe :D ölüyodum gebermek üzereydim boşver yaa :D

0|0
    0|0
  • O dağ peki ya hiç yoksa :))) ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaptım..O eziyet çekilmez.

0|0
    0|0
  • ben yapmadım ama cılgınca birsey bence

zordur heralde

parasüt falan atlıyabilirsin eger

amacın heyecan ise

0|0
    0|0
    • dagcılıkta anlamadıgım tek nokta. ulastıgın yerde ne bulucaksında o kadar cıkıyorsun tepeye. sonra bos elle geri dön işin yoksa. tamam adrenalin ama bir amacı olmalı hayatta herşeyin

Yükleniyor...