Rosalinda, marimar, maria mercedes vs pembe dizileriyle büyüyenler var mı aramızda?

Rosalinda, marimar, maria mercedes vs pembe dizileriyle büyüyenler var mı aramızda?

Belki bu kadını da hatırlarsınız. "Nora salinas"

Rosalinda,marimar,maria mercedes vs pembe dizileriyle büyüyenler var mı aramızda?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben hala izliyorum, süper ispanyolca sağlıyorlar :D

Bu da Rosalinda'daki kötü kadın Fedra Romero'ydu. Çok küçük ağzı var bu kadının, hep buna takılırdım.

Daha iyisi için... Soraya Montenegro.
    http://i.hizliresim.com/m5rDV8.jpg

0|0
    0|0
    • Hatırladım bunu da. Anneannemin zorlaması yüzünden izlerdik. Öpüşme sahnelerinde bile kanalı değiştirmezdi ah anneanne ah :)

• Bütün hepsini baştan sona izlemişizdir. Aynı saatlere dek gelirdi vahşi güzelle. Bizimkiler orayı izlemediğinden kanal değiştirince kızarlardı :) Ne gariplikse ne zaman bizimkiler gelse malum öpüşme sahneleri çıkardı :)

• Ben vahşi güzeli daha çok sverdim, Natalia Oreiro da öyle.

Ama Natalia Oreiro'nun dizileri pek aile dizisi değil, bunlar ise öyle gibi. O aile gelince aniden ortaya çıkan öpüşme sahnesi ile resmen Murphy kurallarına el sallıyor :D

En İyi Erkek Görüşü

• Sağ olsun okuldan geldikten sonra 3de mi 4de mi oluyordu artık :)
    mecbur oturuyorduk :)
    özellikle Rosalinda :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayrılan kalpler diye bir dizi vardı okuldan sonra gelirdim annemle oturur izlerdik bir de rubi vardı ha vahşi güzel de vardı ama pek izleyemedim bir de arap dizisi vardı başroldeki kadının adı jade miydi mi ne hatırlayamadm.. neyse ya çok özledim o günleri hey gidi annemle izlediğim o diziler.

0|1
    0|0
  • vahşi güzel de vardı :D
    encrypted-tbn3.gstatic.com/images

0|0
    0|1
  • Rozalindayı hatırlıyorum da marimarı da çok küçükken annem izlerdi ordan ismini hatırlıyorum sanki

0|0
    0|1
  • Evet bayilirdim o dizilere

0|0
    0|1
  • fedra :D

0|0
    0|0
  • pedra lanet kadın !! Kız kardeşinin kocasına göz dikmişti :/ :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• annem hepsini izlerdi bende ev ödevlerimi yapardım o zamanlar
    ne olduklarına dair fikrim yok ama bu isimleri biliyorum

1|0
    0|1
  • ismen hatırlıyorum. ilgimi çekip de izlemedim ama evdekiler izlerdi.

ben tuttu frutti hayranıydım :)

0|0
    0|1
  • rosalında guzeldı hizmetçimiyidi neydi
    peder ignazyo vardı o ismı hiç unutmam hangı dızıdıyse artık

0|0
    0|1
Yükleniyor...