Cmylmaz fundamentals

Cem yılmaz fundamental izledinizmi peki sizi en çok güldüren ne oldu nekadar eylendiniz söyleyin bakalım arkadaşlar :D

Güncellemeler:
nee veriyim abimeee ?

ne vericeksin banaa ?

nee veriyim abimee ?

ne vericeksin banaa ?
Bir iki bilezik verinde atalım bari :D
nee veriyim abimeee ?

ne vericeksin banaa ?

nee veriyim abimee ?

ne vericeksin banaa ?

Artık nasıl bir ilişkiyse :D :D

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• izledim harika cm yılmaz bir harika zaten... en cok ;

link satayım beyni yok fikri var esprisi

,Garson Müşteri dialog…

-Ne vereyim abime?

-Ne vericen abine? esprisi , Everything little little just right into the middle! (Adam donat masayı demek istiyor ama ingilizce’de böyle bir söylem yok!) esprisi, Cem bey bi fotoğraf çekilebilir miyiz? -Ablacım gidiyorum +Allah belanı versin.Sen kimsin sen nesin.Siz ne oldunuz yaa… esprisi, canım pardon ya g*tümle aramışım. Ben aramadım g*tüm aradı götüm. Hadi oda öpüyo oda esprisi ,kadın Airbus pilotu, airbus’ı indirip kaldırıyo, sen neyi indirip kaldırıyon da bu tavırlara giriyon? esprisi :) gibi gibi daha cok var

1|2
    0|0
    • ne vereyim abime muhabbetini 5 10 defa geri alıp izledim yaa eskiden öyle garsonlar vardı lokantalarda 80 - 90 larda üstünde gömlek bağrı açık kıllı bir vucut ne vereyim abim diye göğüslerini kaşıya kaşıya servis alırlardı çok güzel yerden koymuş analizi bide bahattin abi finali ile sağlam bağladı ...

• :)) küçük yerlerde hala var

• Aynen :D

Kızlar Ne Diyor 3

• İzledim..Açıkçası ben beğendim tam kafama göre espriler hi guys !

0|1
    0|0
  • sevmedmbegenmedm

0|0
    0|1
  • İzlemedim. Geçende bana biri gel gitlerim var benim anlamıyorsun gibi bir şeyler dedi anlayamadım çok fransız kaldım :/ izleyen arkadaşlar yardım :((

0|0
    0|0
    • yaw diyorki okadar kadın var bi bizim millettemi var kadın kadın var boing 737 yi kaldırıyor bu kadının halleri yokmu adet dönemleri yani gerginim falan diyorlarya genelde bizimkilerde çeksin gri eşofmanı kıçına devirsin elinde kumanda üstüme gelme faruk hallerim var desin gibi bir espri vardı yani anladın ?

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...