Amerikan filmlerinde görülen klişe olaylar ve cümleler paylaşır mısınız ?

Amerikan filmlerinde görülen , klişe olaylar ve cümleler paylaşır mısınız ?

0|0
20|16

En İyi Kız Görüşü

• seni lanet olası pislik :) heyy adamım sakinleş biraz bi viskiye ne dersin blablabla:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• hey adamım senin sorunun ne biliyor musun?

0|2
    1|0
  • Bir "other" düzeni bozmaktadır, işgale gelmektedir ve Amerika savunmaya geçmektedir.

Nasıl bir popo korkulari varsa.

1|2
    0|0
  • Klasik bir diyalog:

- üç deyince!

- tamam!

- üç!

- laanet olsun!

Bir de : -hey, dudaklarımı oku: canın cehenneme!

2|1
    1|0
  • way canına!

1|0
    0|0
  • Katilin müstakbel maktülüne yapacağı işkenceyi, cinayeti anlatması.

0|0
    0|0
  • hey dostum senın tek sorunun o koca kıcının kafandan daha buyuk olması

0|0
    0|0
  • Kolumu acıtıyorsun,Hey sen Lanet olası,Adamım,Orjinal dil de küfür ettiklerinde bizimkilerin dublajında -Cehenneme git :))

0|0
    0|0
  • amerikan filmleri komple klişenin allahı zaten.

0|2
    0|0
  • artis artis hareketler :D

0|0
    0|0
  • lanet olsun gibi

0|0
    0|0
  • bi anda telefon kapsama alanı dışında kalır ve çekmez.

0|0
    0|0
  • Heyyy lanet olası !

0|0
    0|0
  • lanet olası pislik

0|0
    0|0
  • Amerikan filmleri toptan klişe.

0|0
    0|0
  • aman tanrııııııııııım !

0|0
    0|0
  • ''Buyrun bayım kime bakmıştınız?''

0|0
    0|0
  • Hey red ! Nasılsın ?

-Aynı bok. Farklı gün.

0|0
    0|0
  • dostum senin sorunun ne biliyor musun o lanet olası beyaz poponun kafandan büyük olması =P =D

0|0
    0|0
  • hey adamım sen derdın ne bılıyor musun o koca kıcının kafandan buyuk olması

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kötü karakter elinde silahı tutar, masum olan yerde yaralı dayak yemiş aşağılanmış biçare yatarken ya filmin en ağlak hatun kişisi gelir, ya dedektif gelir, ya da aya takılır düşer **nenin. ya olum ne bakıyon sık kafasına lavuğun, git sonra kubaya kolombiyaya, niye prim yaptırıyon elin yavşağına, yok hayır,milyonlar boşa gitti.

Damn! What the hell going on over here!

1|0
    0|0
  • Korku filmlerinde ölme sıralamasında gözlüklü ve göbeklilerin ilk başlarda ölmesinden rahatsızim. Hayir kendimle ozdeslestirmiyorum.

Bir sabah uyandığında, erkek bedenine gecen, annesiyle yer degistiren, çocuğa dönen adam/kadin filmlerinden rahatsizim.

Vampirler gibi muhtesem bir alt kültürü olan konunun ergenlestirilmesinden rahatsizim.

Köpeklerinizi cok seviyor olabilirsiniz. Ancak bir zahmet basket, futbol vs oynamasın, boş zamanlarinda Dunyayi kurtarmasin. Hayir, Lessie bana bir sey anlatmak istemiyor.

Zenci-beyaz polis ortaklığı, iyi polis-kotu polis klişesi eh bir yere kadar.

Romatik komedi sacmaligi yüzünden herkes basimiza Bridget Jones kesildi.

Son saniyede patlayan bomba istiyoruz.

Sırf kadin oyuncuya para verdik diye zorlama dialoglara gerek yok. O ciplak dolasabilir, rahatsiz olmam.

Konu yokluğundan süper kahramanlarin iyi ekmegini yediniz.

Son olarak Star Wars'un haklarini alan Disney'e kafam girsin.

1|1
    0|0
  • uçakta ki yolculardan biri daha önce hiç uçak kullanmamasına rağmen uçağı başırıyla indirebilir. dünyaya eger meteor düşecekse mutlaka amerikan başkanı bir konuşma yapar. gençler bir kampa gider ve sıra sıra ölürler ama önce şişman gözlüklü adam sonra da sarışın çekici kız ölür.

özel tim bilmem nerede operasyonda iken bir tim elemanı esir düşer diğerleri onu bırakmak zorunda kalır, esir düşen eleman uzun süre işkence gördükten sonra kaçar ve abd'de terör eylemi yapar ve şöyle bir dialog yaşanır.

+sen çok iyi bir askerdin ne oldu da bu hale geldin

-ülkesini seven iyi askeri esir düştüğüm yerde bıraktım

+seni kurtarmak için elimizden geleni yaptık ama emirler hemen ordan çıkmamız yönündeydi.

-ülkem için ölmeye hazırdım ama siz beni yanlız bıraktınız bıdı bıdı bıdı.

bir de bunun tekrar ihityaç duyulan kahraman versiyonu vardır. binbaşı ve yanındaki sarışın yüzbaşı (ki kahramanımız filmin sonunda kendisini...) ziyarete gelip Iraklı,Somalili, Rus, Koreli, Arap teröristlerin eline düşen amerikalıları kurtarmasını söylerler.

+Amerikanın sana ihtiyacı var John!

-Bu benim savaşım değil.

+Albay Collany de ellerinde! Hatırlıyor musun( burada flashbackle geçmişten kareler verilir)

-John düşünür ve binbaşıya döner:"son kez! amerika için!"

0|0
    0|0
  • İyi adam, kötü adam ve iyi adamla yakınlaşacak bir adet hanım kız evladımız (a.k.a. "seks objesi") mevcuttur. Kötü adam ya Kübalı, ya Meksikalı, ya Arap ya da Rus kökenlidir. İyi adam "dünya barışı" için her türlü fedakarlığı yapar ve filmin sonunda "Bu Amerikalılar olmasaydı dünya ne olurdu?" diye çok düşünürüz, ibretlik filmler :)

0|0
    0|0
  • Dedektiflerin, o kadar kargaşa da, porselen fincan ile kahve içip, donut yemesi..

Lan, sırf buna özel ekip arabası falan taşıyorlar herhalde. Kahve makinesi, seyyar donut fırını falan..

0|1
    0|0
    • Polis departmanları memurlarını kesinlikle zıt karakterlileriyle eşleştirmek için onlara kişilik testleri uyguluyor gibidirler. Şişman zenci, yakışıklı atletik wasp. Polis araştırmaları sırasında en az bir kez bir striptiz salonuna uğramak şarttır.ama ben en çok şuan gülerim.

-seni birinci sınıf cinayetten tutukluyorum. (sınıf ne arkadaşım ya:))

+ben vergisini veren bir amerikan vatandaşıyım. (vergimi verdim ya ha buraya da s.çarım istersem adam da öldürebilirim)

-konuşmama hakkına sahipsin,bdbd

• whats up niga

0|0
    0|0
  • Neden bir viski alıp sakinleşmiyorsun

1|1
    0|0
  • Süper kahraman filmlerinde en az bir kere esas kızı kurtarma ve sonrasında karizma şekilde olay yerinden ayrılma durumu söz konusudur.

0|1
    0|0
  • Vandam ilk dayak yer sonra döver. Arnold bir tüfekle herkesi tarar. POlisler hep gec gelir. Uzaylılar hep ingilzce konuşur. sanki kültürleri varmış gibi eski amerkalılar boyle değil derler bide...

0|0
    0|0
  • seni aşşallııııkk herif canın cehhenneme mayk

0|0
    0|0
  • insan kanını içmek istemeyen vampir, sevdiği insan kızımızın..otla bokla oynarken parmağını kesmesi delmesi kanatması..ufacık bir kan vampir abimizi sınar..abimiz arkasını döner ve git burdan der..gözleri kırmızı kırmızı..

0|0
    0|0
  • Büyükannemi zombiler ele geçirmiş dostum.

O lanet olası koca kıçını kaldır da git bana doughnut getir.İki tane yazdım

0|0
    0|0
  • Lanet olsunn :)))

0|0
    0|0
  • o ona o ona sarıyor herkes biribiriyle takılıyor :d

0|0
    0|0
  • efbiay gelir, garibim polislere, bize bırakın der.

0|0
    0|0
  • +Who is in charge here?

- Me.

+ Not anymore.

- o_o

0|0
    0|0
Yükleniyor...