Yurtdışında hangi ülkeyi önerirsiniz

bir gezi şansınız olsa hangi yabancı ülke yada şehri önerirsiniz. şahsen gördüğünüz bi yer varsa daha makbuldür

Güncellemeler:
arkadaşlar nedenleride belirtirseniz sevinirim.. neden o şehir

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• güney yarım kürede bir ülkeye gitmek isterim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kültür tarih: Mısır, Yunanistan

1|0
    0|0
  • rusya, yunanistan, macaristan. kesinlikle şiddetle tavsiye ederim. yani gittiğim için tavsiye ediyorum fotoğraftan değil :D

1|0
    0|0
  • Batıda Helsinki'ye, doğuda Semerkant'a gitmeyi isterdim.

1|0
    0|0
  • İngiltere - londra yı öneririm ilk önce internet neredeyse heryerde çekiyor ve ücretsiz

1|0
    0|0
    • sırf internet içinmi gidelim yani...

• neden olmasın :D londra güzel şehir 4 katmandan oluşmuş çok büyük havaalanları var git bi gezpişman olmassın

• avustralya

1|0
    0|0
  • kültür ve zenginlik şehri, asaletin sembolu bi kere ayrıca insanları da çok met edilir.

1|0
    0|0
  • abd new yorkk .

1|0
    0|0
  • Gitmedim ama barcelonaya gitmek istiyorum bende :)

1|0
    0|0
  • Berline gittim ama git gez diyemem.Sevmedim ben.

1|0
    0|0
  • fransa derim tarih,kültür,medeniyet,göz zevki endoğru yer. ama insanları son derece egolu ve şımarıktır mümkünse hiç muhatap alınmamalı

0|0
    0|0
  • Mısır ,Çin ,Moğolistan ,Japonya ,Azerbyjan ,Roma Tarihi seven biriyim ve geçmişte yaşamış büyük insanların yaşadığı yerler ilgimi çekiyor :) Ha bide Hindistan :)

0|0
    0|0
  • isveç - stocholm kesinlikle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Las Vegas. Yaşamak için belki en berbat şehirlerden ama gezmek için en çok istediğim yerdir. Bir çöl olması bence başlı başına büyüleyici. Ağaç ot çimen arayan bir insan değilsen sen de metropol kızıysan bu kentsel şehri eminim çok seveceksin. Işıklarını zaten bilirsin "uyumayan şehir" ışık hastası havaifişek görünce deli olan ben bu şehri tercih ederdim.

Evlenmek için de ideal bu arada, orada karar verip evlenip gelebilirsin çok kolay :P

1|0
    0|0
    • çok hareket sevmem ben.. bi yere kadar dayanırım uykusuzluga sonra küçük çocuklar gibi gözlerimi ovalarım bana göre değil las vegas.. yinede teşekkür

• rica ederim :)

• amerikaaa:(((

1|0
    0|0
  • ben arabistana gitmek isterdim

2|0
    0|0
  • Tokyo

Stockholm

tavsiye derim.

2|0
    0|0
  • hollanda, amsterdam olabilir

1|0
    0|0
  • İrlanda'ya gitmek isterdim. Aslında yaza olcak gibi görünüyor hadi bakalım hayırlısı :)

1|0
    0|0
    • Nedenini söylüyorum doğal güzellikleri dorukta olan bir ülke o kadar güzel ki...

• hımm çok yeşil bi ülke gibi hatırlıyom teşekkür

• önemli değil :) ve evet harika bir yer

• Stockholm...Anlatılmaz,yaşanır!(Sözler yetmez anlatmaya)

1|1
    0|0
  • paris brezilya güzel diolar

maldivler

1|0
    0|0
Yükleniyor...