Türkiye'de Stand-Up mekanları ve komedyenler?

Arkadaşlar internetten sürekli standup takip eden birisiyim ancak hak verirsiniz ki hepsi yabancı oluyor. Türkiye'de de bizim bildiğimiz cem yılmaz'dan başkası yok gibi. Yurtdışında çok güzel bir komedi kültürü var ve insanlar neredeyse her akşam ve neredeyse her sokakta olan komedi kulüplerine gidip birbirinden farklı binlerce komedyen izleme fırsatı buluyor ama bizim ülkemizde malesef ben daha keşfedemedim böyle bir şey. Sizden bu konuda öneri bekliyorum. Bu işten para kazanan ve hepimizin bildiği değil de, amatör veya tanınmamış olarak sahne alan insanlar var mıdır? Nerelerde çıkıyorlar. Nerelere gidip izleyebiliriz? Ben çok kıskanıyorum açıkçası Amerika'yı vs. Ben de sahneye çıkma fırsatı bulmak istiyorum, uzun zamandır yurtdışında standup takip ettiğim için baya hevesliyim. Fikir alışverişi yaparsak şahane olur.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Amatörler hayatlarını kazanamadığı için fazla uğraşmıyorlar. Dolayısıyla gelecek vaadedenler daha parlamadan sönüyor...

0|0
    0|0
  • türkiye'de fazla olmasa oldukça aktif standup gösterisi yapılan yerler var. bunların başlıcaları old city comedy club taksim, kadıköy kılçık mekan ve bkm mutfak sahne. çok fazla amatör komedyen var ama bu onları başarısız yapmıyor. şans verilebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...