Burada neden dini bölüm yok?

Burada neden dini bölüm yok?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• herkesin dini farklı olabileceği için insanları ayrılıkçı düşünceye sevketmemek için.çünkü din hassas bir konudur ve biraz siyasete girdi bakın noldu burda da buna izin verilmek istenmedi herhalde.toplumun bütünlüğü içindir.yoksa kötü bi amacı olcağını sanmıyorum.

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben dindar bir insan değilim, ama dinde kulaktan dolma safsatalara yer yoktur, merak ettiğiniz varsa açar Kuran'ı, güvendiğiniz tefsirleri, ilmihalleri okursunuz. Burası laubali bir ortam neticede, din'in burada ne işi olabilir ki?

Eğer insanların görüşlerini merak ettiğiniz dini bir husus varsa da, "Diğer kategorisinde sorarsınız.

1|2
    0|0
    • laubali ortamları bölümleri kaldırırsak olur o zaman ..peki siz neye inanıyorsunuz dindar degilim dedinizde?

• kötü bir şey demedim bende neye inandığınızı merak ettim sadece..

• Tanrı'ya inanıyorum, ama dinlerin Tanrı'dan geldiğine inanmıyorum.

• Din hakkında yorum yapmak çok doğru olmaz.Sonuçta Senceyle benceyle olacak iş değil bu.Hoş olmazdı...

1|0
    0|0
  • "Burası" derken bu siteyi, "dini bölüm" derken "kullanıcıların profilindeki dini inanç bilgisi"ni mi söylüyorsun?

0|0
    0|0
  • din soruları için diyanet web sayfası var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her konuya bölüm açılsa, bölümlerin sonu gelmez. Kültür, sanat, din, arkadaşlık vs. binlerce bölüm olur. Bir yerde sonlandırmak gerek...

0|0
    0|0
  • Ayrımcılıga dusurmemek ıcın

0|0
    0|0
  • herkes eğlenmeye vakit geçirmeye geliyor. dini falan karıştırmayın.

0|0
    0|1
  • Çünkü tartışılmayacak kadar özel ve üstün bir mevzudur benim için .

0|0
    0|0
  • ne bileyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...