Tv de niye dogru duzgun program yok?

ya allah askina su tv de hic mi dogru duzgun herkesin istedigi tarzda izleyebilecegi program olmaz o kadar uydular cesit cesit kanallar ama hepsinde ayni seyler seviyesiz abuk sabuk programlar kaliteli soyle izleyebilecegimiz programlar hic mi olmaz isyanlardayim universiteden yeni geldim kucuk bi yerde yasiyoruz tek eglence tv ondada sagolsun bisi yok

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• tüm dünyada böyle genelde kaliteli çok az program olur. tr gibi gelişmekte olan ülkelerde biraz daha kalitesiz.

kitleleri kolay yönetmek için ülkenin büyük çoğunluğunu uyutmaya oyalamaya yarar tv. aklı başında insanlar okumayı ve seyretmek yerine icraati severler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Dizide ölen adamın cenaze namazını kılan bir izleyici kitlesi varken, nasıl "doğru düzgün" program bekleyebiliriz?

0|0
    0|0
  • sen nasıl program istiyosun ki ?

0|0
    0|0
  • haber türkü aç sergen konuşuyor süper ya.:)

0|0
    0|0
  • ben açmıyorum bile arada bi açıyorum izleme boşver..

0|0
    0|0
  • böyle bi dünyada illa para vermeden yaşayamazsın bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• acunun programlarından başka bi program yok... şuaralar tvde hiç bir şey yok aslında ne doğru dürüst diziç ne de program

0|0
    0|0
  • Yoo bence var, tamam çok değil belki ama kaliteli programlar var, özellikle Ntv ,Habertürk, Cnntürk 'te kaliteli programlar var.Çok tv izlemem,tv 'de izleyeceğim bir şey yoksa tv'yi açmam ,program başladığında açar,izlerim.

0|0
    0|0
  • bu yüzden hiç tv izlemem ...

0|0
    0|0
  • kitab oku bence yada internete istedigini izle

0|0
    0|0
  • Çünkü insanların saçmalamaktan başka işi gücü yok artık...

0|1
    0|0
Yükleniyor...