Konserleri çok severmisiniz?

Konserleri çok severmisiniz?
Yaz günü havasında akşam konser olacağını biliyorsunuz kıyafet olarak neyi tercih edersiniz? Bol uzun elbisemi? Tayt mı? Kot pantolonmu? Oylamanızı yaptıktan sonra görüşlerinizi yazarsanız daha anlamlı olur.

• Tayt giyer giderim.
    22% (10)
  • Bol uzun elbisemi giyer giderim.
    13% (6)
  • Kot pantolonumu giyer giderim.
    65% (29)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• Tayt niye giyeyim? Ne saçma soru.

1|1
    0|0
    • Saçma değil giyenler var ama.

• Yaşın 31 amca ne işin var bu sorularla ya

• Site aklına geleni sor değilmi aklıma geldi sordum cevaplamayabilirsinde zorunluluk yok site herkese açık.

Kızlar Ne Diyor 10

• Bol uzun elbisemi giyer giderim.

0|1
    0|0
    • Anladım çok bolmu giyersin?

• elbise yaz aylarında rahat ve tiril tiril oluyor o yüzden elbise.

0|1
    0|0
    • Evet katılıyorum sana , yaz aylarında çok bol olmaması lazım benim fikrimce.

• c dedim

0|1
    0|0
  • Kot pantolonumu giyer giderim.

0|0
    0|0
  • tabiki kot pantolon ama üzerime uzun birşey giyiyorsam taytta olur. Konser alanlarında elbise, etek, şort türevi şeyler fazlasıyla tehlikeli

0|0
    0|0
  • skyini siyah dizleri hafif yirtik kotüstüne Beyaz spahgetti t-shirt giyerdim bide siyah deri ceket ayakabi olarakda Beyaz nike airmax lerimi giyerdim bide büyük boyda bordo bir cantaa rujumuda bordo secerdim saclarimi dalgali kabarik birakirdirm Vamp bir havva olsun isterdim bu Kadar :)

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Ruh halime bağlı açıkcası da tayt giymem herhalde. Şortu tercih ederim tabi :D

0|0
    0|0
  • Rahat şeyler giyerim genellikle. Açık giyinmem, sade giyinirim. Maksat eğlenmek sonuçta.

0|0
    0|0
  • Kot pantolonumu giyer üzerine uzun salaş bişey giyer giderim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...