Oguz atay tutunamayanlar kitabını aldım iyi mi?

Kitap alacaktım sizede sordum cevap gelmedi abi soruya tek cevap gelmedi bende bu kitabı aldım sizce iyi mi gerçekten okutturur mu kendısını daha önsözünü yeni bitirdim başlıyorum bu gece?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevdigim bir kitaptır fakat herkesin okuyamayacagı cinsten bir kitap bu tur kitaplari seviyorsan eminim zevkle okursun

0|1
    0|0
    • yanı cok kitap okuyanbiri degılım eskiden cok okurdum. güzel sözler falan cıkıyordu repliklerde bende sarar diye düşündüm.

• bak bu yorumun cok hoş oldu şu an bır katkısı olucaksa o zaman işte hevesım artar teşekkürler :)

• Rica ederim umarim seversiin😊

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi diyorlar bende okuyacağım onu :)

0|1
    0|0
  • Benim de okumak istediğim bir kitap. Övülen bir kitaptı, okumadan şahsi yorumumu yapamam ama güzel olduğunu düşünüyorum. 😊

0|1
    0|0
  • Benimde okumak zorunda olduğum kitap. Fakat seven çok az kişi duydum. Konu kopuk ve çok sıkıcı diyorlar.

0|1
    0|0
    • ya yapma ama daha yeni aldım heves gidiyo :D guzel sözler falan görmustum nette ilgimi çekmişti tam tersı benım arkadaslarımda cok övdü

• o nası okulmuş öyle oguz atay napcaklar monteine falan deneme falan ısteselermıs neyse sanada bahane cıktı işte oku güzelce:)

• Üniversite olacak birde. Neyse, teşekkürler. ✋

Erkekler Ne Diyor 1

• iyidir olrici severim :) tavsiye ederdim sorunu görseydim

0|1
    0|0
    • iyi bari ortak aldık artık bakalım hayrolsun sonumuz

Yükleniyor...