Sahibinden. com, gitti gidiyor, n11. com, bizde. com, hepsiburada v. s.. bu gibi sitelerin en iyisi?

ben bu sitelerin birçoğuna üyeyim.. yeni üye oldum.. ancak sahibindenden başkasında satış denemedim.. siz bu sitede hiç bir ürün sattınızmı? satmaya çalıştığım ürünler oldu ancak bakan çok olduğu halde hiç mesaj bırakan ya da arayana rat gelmedim.. bu sitelerde ürün satmak zormu?
birde
antika pahalı olurda bu kadar olurmu
şu küçücük parça yerde görseler kimse doğru dürüst anlamaz.. bu nasıl bir fiyattır kafamı buluyor bu vatandaş..http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-koleksiyon-para-madalya-osmanli-tarihinde-tek-234856310/detay

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Satış için dikkat etmen gereken şey sitenin ne kadar komisyon aldığı... Hepsiburada'da bir şey satamazsın, onlar kendileri tek bir mağaza çünkü. N11'de satıcı olmak için para ödeniyordu galiba, birkaç belge istiyorlardı. Gittigidiyor da %12-13 komisyon haricinde listeleme ücretleri alıyor, bence en uygunu sanalpazar... Kargo anlaşmaları da iyi.

0|0
    0|0
    • ben sahibindendede denedim baba yadigarı 60 küsur yıllık muhteşem bir motorsikleti.. bu motorun türkiyede 5 kişide olduğunu biliyorum.. hatta biri daha önce 70binlik fiyat çekmiş.. ben 50bine satmak istedim bakan çok favoriye alanda var ama mesaj ya da arama alma girişimi yok.. hiçbir sıradan motorun olmadığı kadar konforlu eski tip motorum.. ve kendi değerinden başka antika değeri var..

• teşekkürler.. sen motor kullanıyormusun?

• Hayır, sadece araba. Ben ne sattığını bilmeden yorum yazmıştım

• fiyatını yüksek çekmiş olabilirsiniz ondan arayan olmamıştır zannımca gayet aktif siteler

0|0
    0|0
    • eski bir motorsiklet..70 senelik ve çalışır durumda 100 c. c adamın biri benden daha fazla çekmiş 70 bin ben 50 bin dedim.. Türkiyede 5 kişide var az fiyatmı çekeyim?

• haa şu an bende motor yok kardeşim bende araba var ben uzun süreli motor kullanmadım hiç diyorum ya :) mondial vardı arkadaşımın onu kullandım uzun süre

• ben bu motoru kullanamıyorum kıyıp.. otomobil ne sıkı basıyormu bari? bendede var otomobil bazen bunu iyi bir fiyata çakıp üstüne birde arabayı satıp süper bir harleymi alsam diyorum..

Yükleniyor...