Avrupa'da ''görmeden ölmek istemem'' dediğiniz bir şehir var mı?

Hepimizin hayallerini bir Avrupa rüyası süsler. Peki siz hangi o güzel şehirlerin birisini görmek isterdiniz?

0|0
2657

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında yok :) Avrupa'da İsviçre, Almanya, Hollanda, Hırvatistan, Karadağ, Bosna Hersek, Yunanistan, Bulgaristan, Estonya ve sayarsan Gürcistan'ı gördüm.

Karadağ güzeldi. Ama şu an fırsatım, tatilim olsa bir Avrupa ülkesi yerine Lübnan'a falan giderim, param olsa da Kore'ye, Laos'a, Sri Lanka'ya falan giderdim herhalde.

0|0
    0|0
    • Ha Avrupa'da da Finlandiya'yı, Portekizi, Slovenya'yı ve Beyaz Rusya'yı merak ediyorum.

En İyi Kız Görüşü

• yo avrupa bana gayet siradan geliyor, heryer birbirine benziyor, avrupa ozentiligim de yok. ''görmeden ölmek istemem''degil ama barselona ve sevilla yi gormek isterim. norvesten kuzey isiklarini gormek isterim bunun disinda ''görmeden ölmek istemem'' dedigim yerler uzakdoguda ve latin amerikada.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 56

• Avusturya

1|0
    0|0
  • Londra, Paris, Roma, Vatikan, Madrid, Barcelona, Amsterdam, Brugge, Stockholm, St Petersburg öncelikli planımda olan yerler.

0|0
    0|0
  • Roma.

0|0
    0|0
  • Delhi derim ben avrupa ilgimi cekmiyor fazla.

0|1
    0|0
  • Stockholm. Bereket versin ki eğitimini aldığım ve yapacağım meslekle dünyayı gezeceğim.

0|0
    0|0
  • Paris, Cannes, İtalyanın kıyı kesimleri ve roma, venedik, Munich, viyana , liverpool, londra, belfast

0|0
    0|0
  • 'Eski Mahallem'i görmeden ölmek istemem :)

0|0
    0|0
  • Roma şehrini görmek isterim

0|0
    0|0
  • almanya

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • benim süslemiyor çok gittim ülkemiz başka bence ne olursa olsun

0|1
    0|0
  • Desemde büyük ihitmalle görmeden öleceğim o yüzden demiyorum :D Ama fırsatım olsa Yeni Zelenda - Lüksemburg - Norveç - İngiltere görmek isterim

0|0
    0|0
  • Avrupa ilgi alanımda değil. Küba'yı görmek isterim.

0|0
    0|0
  • new york

0|0
    0|0
  • Rusya

0|0
    0|0
  • Fransa ve Hollanda

1|0
    0|0
  • brezilya

0|1
    0|0
  • Bir kaç yer sayabilirim çok görmek isterim ama bugün uçağa binecek olsam rotam Kudüs olur

0|0
    0|0
  • Venedik.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 25

• Venedik :(

0|1
    0|0
  • Venedik💕💕

0|0
    0|0
  • (Norveç (Kruttvatnet Gölü) güneşin batmaması izlesem yeter orayı görmeyi ve güneşin batmadığını izlemeyi çok istiyorum

1|0
    0|0
  • Londra

0|0
    0|0
  • Hemen hemen butun ulkeleri gezdim. Asyayi gormek istiyorum

0|0
    0|0
  • Barcelona 😍😍😍😍

1|0
    0|0
  • Avrupada maç yapmadan ölmek istemem.. Bu yüzden tek hedefim milli olup avrupa görmek. Gavurları dövmek çok zevkli oluyormuş :) Romanyaya gitmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Roma, londra, Venedik <3

0|0
    0|0
  • Ispanya

0|0
    0|0
  • Barcelona.

0|0
    0|0
  • Yok hiç çünkü gördüm istediklerimi

0|0
    0|0
  • Londra, buda peşte ve viyana..

0|0
    0|0
  • Avrupa da İtalyayi merak etmisimdir hep. Diger ulkeler ilgimi cekmiyor. Hep Asya ulkelerini merak etmisimdir. Guney Kore, Hindistan vb.

0|0
    0|0
  • Yurtdışı olsunda farketmez 😂

0|0
    0|0
  • kesinlikle Dublin.

0|0
    0|0
  • Roma

0|0
    0|0
  • Avusturya, viyana

0|0
    0|0
  • Roma.

0|0
    0|0
  • Görmek istediklerimi gördüm.

0|0
    0|0
  • Venedik, floransa, pompei, barcelona, mallorca, ibiza, santorini, mykonos, dublin, london, prag... :)) inşallah bir gün gidebilirim piyangodan para çıksın;)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...