DEATH NOTE NASIL BİTMELİYDİ?

Death Note finali nasıldı? Sizce nasıl bitmeliydi?

Güncellemeler:

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bence l hiç ölmemeliydi, near lden çok daha itici ve gtü boklu bir çocuk ldeki karizma o velette yok. of l sen hiç ölmemeliydin yagami lightın mk pç

0|0
    0|0
    • yagamiyi l yakalamalıydı ve l öldürmeliydi.

• katılıyorum. Light'ı Near denilen velet yakalayacağına L yakalasaydı

• katılıyorum :/ bu arada öneri isterseniz: Code geass izleyin (sonuna kadar izleyin başlarsanız) görüntüleri biraz eski ama izlenir.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• kira hepsinin ebesine atlamalı ve o manken kızı almalıydı. ya da L'yi öldürdükten sonra bitmeliydi.

0|0
    0|0
  • Olduğu gibi...

1|0
    0|0
    • Light'ın yerine defteri kullanan kişi ( adını hatırlamıyorum ama Kira'ya sürekli Tanrı diyen biri vardı ya) o salaklık yaptı bence. Light'ı resmen ele verdi. tamam herşey çözüldü light olduğu anlaşıldı ama sen ne diye açık açık söylüyosun. tek sinir olduğum şey oydu

• Manga ile animenin sonu benzer ama; aynı değil...

• Booom diye patlamalıydı :D

0|0
    0|0
  • Defterden boyut değişimi tasarlansaydi da farkli bir seriye gecis sansi verselerdi...

0|0
    0|0
  • hayırlı bitmeliydi

0|0
    0|0
  • Necip finalde ayseli parmaklamalıydı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İzlemeyen bakmasın bu soruya ya, Spoiler olur :)
    Bence sonu mükemmel. O son sahnedeki ölüm. Herşeyin bir ölümle bitmesi çok manidar. Neymiş, ölüm defterine sahip olsa da tanrı olamıyormuş

0|0
    0|0
  • İşte bir bakmalıydı ki rüyadaymış. Üstü açılmış geceleyin. Meğersem her şey yalanmışlı bitseydi keşke. -_-

0|0
    0|0
  • L öldükten sonra bitmeliydi :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...