Favori yabancı dizi izleme siteniz hangisi?

benim tercihim hızlı altyazıdan dolayı http://onlinedizi.co sizin favoriniz hangisi?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yabanci dizi izlemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bende oradan izlerim

1|0
    0|0
  • Daima Dizipub...
    Eğer teknik bir hata olursa da dizist idealdir.

0|0
    0|0
  • dizibox candır
    http://www.dizibox.com/

0|0
    0|0
  • ben dizipubdan izliyorum

0|0
    0|0
  • Şimdilik dizist. com

0|0
    0|0
  • Sinemapol. com

0|0
    0|0
  • Torrent'den indirip rahatça izliyorum ben. Siteye falan ihtiyaç duymuyorum.

0|0
    0|0
    • alt yazıları nasıl hallediyosun :S

• bakıyorum şimdi torrent nasıl kullanılır biraz karışık gibi geldi dizi izle sitelerinden devam etmem daha sağlıklı :)

• Aslında çok kolay siz hiç denemediğiniz için karışık geliyor. :D Karar yine de sizin. Torrent programını indirip kuruyorsunuz daha sonra kat. cr den diziyi aratıp dizinin torrent dosyasını indirdikten sonra o dosyayı açınca torrentden indirmiş oluyorsunuz sonrası ise altyazıyı indirip filmin içine atmak.

• bir kere tak ettı allah rızası için dizi sitesi yazmıstım bulamazsan oyle yaz cıkıyo

0|0
    0|0
  • dizimag tekrar açıldı ve ben oradan izliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hepsinde çok reklam çıkıyo hele onlinedizico'da diziyi açana kadar ömrüm geçiyo zaten bilgisayar yavaş... dizilab'dende izliyorum arada

0|0
    0|0
  • Ben hangi sitede varsa ordan izliyorum. dizimag kapandigindan beri favori sitem yok

0|0
    0|0
  • Sinemapol. org tek favorim. Eğer sitede bakım felan varsa eş sitesi olan diziay. com

0|0
    0|0
    • birkaç kez denedim ama altyazıları geç geliyor ve ses az çıkıyor dizilerde :(

• Ben birkaç bölümde yaşadım sadece o sorunu ama onu da düzelttiler hemen. Çoğu video 1080 ya o yüzden çok iyi

• dizipub

0|0
    0|0
  • Dizipub

0|0
    0|0
  • dizimag

0|0
    0|0
Yükleniyor...