Bir kızın günlüğünde neler yazar ?

günlük tutanlar bilir ben hiç beceremedim günlük tutmayı.. kılar ve erkekler günlük tutanlar neler yazılır günlüğe ?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• ben tutuyorum 1 gün içinde olanları özet olarak yazıyorum :) arkadaşım şöyle böyle yanlış yaptı. sevmediğim birisi iyilik yaptı şaşırttı. derslerden kötü not aldım. bugün az daha araba çarpıyordu. bu böyle şu şöyle dedi bozuldum kırıldım sinirlendim güldüm.. herşeyi yazıyorum işte :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• içini dökersin. çok samimi kız arkadaşına anlattıklarından daha fazlasını anlatırsın.

0|0
    0|0
  • sırf egom sebep olmuştu günlük tutmama .

egom o kadar önemlidir ki benim için .misal gençlik yıllarımda günlük tutar ve günlüğüme yapmadığım halde yalan yanlış şeyler yazardım. sonrası kendim veya kazara bir başkası(yo yooo bilerek ortalıkta falan bırakmazdım. ne alakası var yeaaa ) okuduğunda da vay beee bu çocuk neymiş falan desinler isterdim.

ne yazardım

eaaaaa

misal aynur bugün okul çıkışı boş bi sınıfa attı beni zor kurtuldum elinden

misal aslı bugün gelip deliler gibi yalvardı bana. Arkadaşlık teklifini kabul etmem için

vs.vb. ahhh ahhhh. ego beni esir almış arkadaş e öyle ama ...

0|0
    0|0
  • 15-22 yaş arası tutmuştum, o gün ne olup bitmiş, okulda hoşuma giden gitmeyen şeyleri, bir de memlekette olup biteni, ne düşündüğümü yazardım. İnsan ne kadar değiştiğini bizzat kendi görmesi için günlük tutmalı bence.

Twitter'larda bütün özel hayatı tanıdık tanımadık herkese yaymak yerine, bir defter bir kalem alıp kendinizi kendinize anlatın, 10 yıl sonra okuyun daha iyi. Yakın gelecekte el yazısının unutulmasından korkuyorum :)

0|0
    0|0
  • ben hiç günlük tutmadım ama arada aldığım notlardan duygu geçişlerimin yansıması olarak bazı nesirler karalamışımdır

0|0
    0|0
  • internet yaygınlaştıktan sonra günlük, mektup, kartpostallar etkisini yitirdi ve artık baksanıza günlüğe ne yazılır diye sormaya başlamışız. benim korkum ilerde ki nesillerin kalem nasıl kullanılır diye sormaları...

1|0
    0|0
  • Bi ara İngilizce günlük tutuyordum, baktım bi aksiyon yok, her gün go to school, watch tv, go to bed yazıyorum, sıkılıp bıraktım. :)

1|0
    0|0
  • çok ilginç bir durum zaten her gün aynı geçiyor genellikle gerçekten neler yazılıyor bende merak ettim bak şimdi :)

0|0
    0|0
  • şimdi ki twitterin daha ilkel hali bu günlük .. tek fark var aralarında günlük sana özel kalıyor ..

0|0
    0|0
  • En son günlük tuttuğumda 15 yaşında falandım sanırım.

0|0
    0|0
  • Bugün Şule, Yarın Hale,Diğer gün Jale bunları yazıyom :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sıkıyo beni her gün aynı şeyler "den""den" koyar geçerim arkadaş..

1|0
    0|0
  • Devlet sırları falan.

1|0
    0|0
  • regl oldum çorabım kaçtı falan

1|0
    0|0
  • yasadıkları anıları hıssettıklerı vsss

1|0
    0|0
  • bana günlük ödevi veriyorlardı okulda sırf tutmak için doğum günüme bu kadar gün kaldı yemek yedim uyudum uyandım vs yazıyordum :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...