Fantastik türde roman yazıyorum : roman kaç sayfa olmalı?

hep hayaim bilim kurgu fantastik erotik gerilim ve paranormal tür yazarlanını örnek almam oldu şimdi çok iyi hikayem var çevremdekiler taslığıma bakınca müthiş
munlaka devam et yazmaya felan diyorlar bir ara taslığımı satın almaya kalkanlar bile oldu hikaye orjinali bana aittir ve siteemdim bitirinc ekendi imkanalrımla ilk baskısını çıkartacağim soru şu laç sayfa olmalı

kısa hikayem şu romanda

10 bin yildır M.Ö önce aydınlık ve karanlık arasında büyük bir savaş var
ama insanlığın kötü meyilli olması karanlıği güçlendiriyor ve efsane olarak hatırlanan kişilikler bu zamanın dünyasın da gerçek olduğu ortaya çıkartıyor
insanlık için cenentin atrafıdnan olanalr cehennemin tarafında olanlarla çok kurnaz bir santraç oyunu başlıyor herşeyin bir kuralı var özgür ifareye kaırşma aysağı gibi

cenentten cehennem savaşini temsilli olarak fantastik bir hikaye çıkarttım

yunan mitolojisinden güzel karkaterler koydum ( Thanatos ölüm ) ( Eris fitne, fesat ama herkesi onu Nifak tanrıçası olrak tanır )
( ares savaş tanrısı ) ( thene: Zeka, sanat ve strateji tanrıçası ) ( Hades: Yer altı tanrısı )

( Hebe: Gençlik ve canlılık tanrıçası ) ( Nemesis: İntikam tanrıçası )

hepsine birer rol biçtim romanımda hikayemde

şimdi sorum şu roman kaç sayfa olmalı

• 250 sayfa
    10% (1)22% (2)16% (3)Oy Ver
  • 300 sayfa
    40% (4)22% (2)32% (6)Oy Ver
  • 190 sayfa
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 400 sayfa
    10% (1)33% (3)21% (4)Oy Ver
  • 459 sayfa
    10% (1)11% (1)11% (2)Oy Ver
  • 520 sayfa
    10% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • 600 sayfa
    20% (2)12% (1)15% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Roman kac sayfa olmali nedir ya yazarsn kac sayfa olursa iste 200 sayfali roman var 600 sayfada

1|0
    0|0
    • öyle olmuyor işte hikayeyi uzatmak için yeni konular çok kolay çıkartıyorum kararsız kaldım ve romanı devamı da ola bilir satması önemli değil ölümsüz kılacak bu roman beni

• Bnde kitp yazmak istiyorum ama bir sure sonra tikaniyorum senn gibi bulamiyorum ya da kendimi cok zorladigim icin olabilrimi mesela bende bir takinti var biseye baslayinca hizlica bitirmek istiyorum kitap yazmak boyle olmuyo iste takintiyi yensem iyi olucak :D

• sana tavsiyem bol bol fantastik paranormal kitapları okuman olur mesela Stephen King larisa lone Kresley Cole Jennifer L. Armentrout G. A. Aiken Lara Adrian : Alyssa Day Becca Fitzpatrick Jeaniene Frost Kiersten White Elizabeth Miles sana bunları önere bilirim bana kalırsa git Gölge Varlıklar Serisi 1/J. K. Beck oku ayda larissa lonenin mahşerin dört atlısını oku istediğin ilham bakış açısı orda o kitaplarda sakin ol yazdığinı tekrar tekrar oku anla olayları geniş açıdan bak başka karakterler hayat mesele kötü kıskanç karakterler rahatla ayzamıyormusun ilham mı yok herkese söylemem ama al söyledim sana seni sinir eden bir kız düşün ayda arkadaş onun karakterini al kitapta bir kötü yarat onla birleştir yaz bak ne güzel konular çıkacak moral bozma sakın ama sakın çevrendekilerin olumsuz düşüncelerini kale bile alma bu seni dahada güçlü kılmalı başkalarının yapamadığını becermediğini yazamadıği yazmak bazılarını rahatsız eder buna şayit oldum emin ol haydi kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya güzel konun ama karakterleri ve mümkünse çevreyi daha orijinal yarat. Darth Vader gibi hani bir hades değil ama öcü. yani ayrı dünya yaratsan daha çekici.

520 sayfa dedim, fantastik romanlar uzun olur, yeni dünyana alıştırman lazım okuyucuyu

0|1
    0|0
    • evet ama sağlam bir kötü karakter yaratmak için hades eris ve thanatos isimleri üzerinde duruyorum daha araştırıyorum aynı evren de 6 kişinin etrafında oluşan bir hikaye yazıyorum burada savaş tanrısı arese başka bir rol biçiyorum kahramanlık gibi kurtarıcı gibi dersin şimdi savaş tanrısında kahraman olurmu eğer 2 karakterde olursa olur ares ve savaş

Erkekler Ne Diyor 1

• kaç sayfa olmalı düşüncesi yalnız ama fantastik edebiyat örnekleri biraz uzun olmalı. Fantastik edebiyatta artık ışık ve karanlığın mücadelesi fazla ilgi çekmiyor bilgin olsun

1|1
    0|0
    • haklısın bunu bende düşündüm efsane yaratıklar üzerinde araştırmalar yapıyorum temsil buz saytanları elfler deniz kızları devler Golem ler germakoçi gibi şeyler

• Düşüncelerin güzel, o zaman seni kayıprıhtım. org a forumumuza bekliyoruz, Türkiyenin en iyi fantastik ve bilimkurgu edebiyatı forumudur, fikir alışverişi yapabileceğin birçok arkadaş bulabilirsin

• teşekkürler mutlaka geleceğim

Yükleniyor...