Şiirsel konuşma yeteneğim var mı acaba?

şimdi yanımda olsan sol yanımda kalan son mutluluk kırıntılarını sana verirdim, gülümsemeni bekleyen gamzelerin vardı..

zamanında sevdiğim insana söylediğim bir sözdü adı gamzeydi.
kısa şiirler yazmayı düşünüyorum, bakalım belki de yazmam..

Güncellemeler:
@stonechoker
değen insana yazılır, senin gibilere copy paste yeterli kendine zeki diyen insan. güldürdün. hadi ergen kardeşim engelleyip bir köşeden izle.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok etkileyici olmuş, bence devam etmelisin

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• bu ülkede şaire de yazara da bilim adamlarına da değer verilmiyor. abuk subuk programlar yapan. saçma sapan şarkılar söyleyen kişiler prim yapıyor. şair olacaksan kendinin şairi ol. kendine yaz şiirleri başkalarına değil.

0|0
    0|0
  • Süslü Sözler Gerizekalılık Belirtisi Bilgin Olsun.. Bilimsel Olarak Kanıtlandı :)

0|0
    0|0
    • genelleme yapan insanlar çok zeki oluyormuş iyi geceler.

• Alttaki Arkadaşada Aynı Yorumu Yazmışsın.. İşte Gördüğün Gibi Bilim Yine Yanılmamış.. Üretmek Zeki İnsan İşidir İyi Geceler..

• Zeka pırıltısı gösterip birşeyler yazmışsın.. Ama ergenler gibi yabancılara özeniceğine önce türkçe konuşmayı öğren kopyala yapıştır de.. Sonrada değen insana yazılır sözünün anlamını düşün türkçe katili ergencik.. Ama suç sende değil ALLAH sizi böyle yaratmasaydı bizim gibiler aç kalırdı iyki varsın geri akıllı kardeşim.

• Genellikle süslü laflar kullanan insanlar gerizekalı oluyor

0|1
    0|0
    • genelleme yapan insanlar çok zeki oluyormuş iyi geceler.

• Genelleme yapmamak için genellikle lafını kullandım biraz kısıtladım desteklenen cümleyi iyi geceler

• Adana adana adana merkez patlıyor herkes

0|0
    0|0
Yükleniyor...