Sizce çizimlerim nasıllar?

Profesyönel değilim, hiç kursada gitmedim, kalem vs şeylerde özel olarak yok kursun kalemle cizdim onun için sönük çizgiler bunları baştan diyim de yorumlarınızı ona göre yaparsınız :)

Sizce çizimlerim nasıllar ??
Marilyn Monroe

Brigitte Bardot

Türkan Şoray

Audrey Hepburn

Frida Kahlo

0|0
32|66

En İyi Erkek Görüşü

• Bir hikaye vardır illa ki biliyorsundur ama onu paylaşmak istedim.

http://notepad.cc/lulazbo30

Bu yüzden pek bir yorum yapamayacağım ama kişisel fikrim gayet başarılı gibi.

0|0
    0|0
    • cok güzelmiş sanırım bunu ben cok yaşadım.. ama beğenmeyen nerdeyse yok onun için mutluyum bilmeselerde bilen insanlar belki kötü dicek olsada suanlık mutlu oldum ihtiyacım vardı sanırm

Erkekler Ne Diyor 65

• Birilerini eleştirmek çok kolaydır. Çünkü kendi emek sarfetmedi, sadece alıcı gözüyle baktı, sanattan anlasa da anlamasa da Eleştiren en ağır dili kullanmaktan çekinmez. O sebeple; hazırlıklı ol.

Şahsen; çok ama çok güzel, profesyonelliğe benim anladığım kadarı ile pek bir şey kalmamış ama en alttaki sanki biraz yumruk yemiş gibi; o ablamız, yoksa abimiz mi bilemedim haricinde Hepsi kusursuz göründü gözüme; Eline emeğine sağlık :D

1|0
    0|0
    • Frida Kahlo yumruk yemedi ama büyük acılardan gecirdi kısaca anlatıyım.. Okuldan eve dönüşte bindiği otobüsün tramvayla çarpışmasıyla trenin demir çubuklarından birisi Frida’nın sol kalçasından girip leğen kemiğinden çıkmış. Kazadan sonra tüm hayatı korseler, hastaneler ve doktorlar arasında geçirmiş; omurgası ve sağ bacağının acısından kalan ifadedir belki o bahsettiğin, 32 kez ameliyat edilmiş ve çocuk felci nedeniyle sakat olan sağ bacağı ölmeden önece kangren yüzünden kesilmesi gerkiyordu. Eşine cok aşık bir kadın ama adam onu yıllarca hep aldatmış cok sevmesine rahmen kişiliği buymuş..

• Ama ben çizimdeki yüz ifadesinden öyle gördüğüm için o yorumu yapmıştım. Gerçekten öyle ise Bu şunu gösterir; ilk defa gördüğüm birini Mükemmel yansıtmışsın. Tebrik ederim.

• saol o acı kadının tüm resimlerin de var bak derim kendini cizerek kendi toplolarıyla ünlenmiş bir ressam :)

• Başarılı. Çalışılarak başarılacak şeyler var ama temelden de bir yetenek gerektirecek derecede başarılı.

0|0
    0|0
  • Sende ışık var eminim ama zirve karanlıktır unutma yanında fener getir.
    Daha iyi işler çıkaracağına adım gibi eminim.
    Çünkü sen farklılıkların peşindesin.

0|0
    0|0
  • yani eğitim almadan o bahsettiğin kalemle iyi çizmişsin potansiyel var emeğine sağlık :D eğitim alınca audrey hepburn ü tekrardan çizmelisin ama :D

0|0
    0|0
  • Çok başarılı gerçekten. Harika.

0|0
    0|0
  • başarılı

0|0
    0|0
  • Benimkilerden iyi...

0|0
    0|0
    • değildir belki kısyaslama ben ayrıyım sen ayrı..

• bende diger yerlerde eksiğimdir büyk ihtmal :)

• Harika

Süper

Bayıldım

Aşık oldum

0|0
    0|0
    • cok cok mutlu oldum bende o zmn :)

• gerçekten senin iseler harika

0|0
    0|0
    • benim imsam vardı sildim hesap ismimin gerçek olmamasından dolayı :) odamda asılılar :)

• vayy güzlmiş :) inşllh herşeyin hakkımızda hayrlısı..

• hayırlısı ama unutma ki kader aynı zamanda senin elinde bir kalemdir.. sen ne yazarsan beyaz kader sayfasına o gerçekleşir

• bence çok güzeller
    bir yetenegin oldugu kesin

0|0
    0|0
  • Şaka mi bunlar?

0|0
    0|0
    • yoo değil neden kötü mü iyi mi?

• ben de bir onu beğenemedim güzl olmadı acele oldıu :)

• Kadın hayalim olunca eksiklere göğüs gerdim resmen.

• gercekten guzel cımıssın yaren ellerıne saglık

0|0
    0|0
  • Güzel çizimler sadece biraz çarpılmış gibi çıkmışlar :/ gözleri şaşı birininde ağzı yamuk ama bunlar küçük hatalar ilerletirsen iyi olur

0|0
    0|0
  • birde profesyonel değilim yazmış rıza baba :D demek profösyenel olsa ağağağa :D biz cin ali çizince seviniyorduk be dostum :) çizimlerin muhteşem

0|0
    0|0
  • gayet basarılı tebrık edıyorum :)

0|0
    0|0
  • Cok basarili buldum.

0|0
    0|0
  • gayet başarılı..

0|0
    0|0
  • en alttaki resim harun abiyi anımsattı ama diğerleri başarılı.

0|0
    0|0
    • yorumlardan okursun kadını arastır :) o haliyle bile güzl vala :)

• Güzel ben beğendim

0|0
    0|0
  • Başarılı.

0|0
    0|0
  • güzeller bence

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık valla

0|0
    0|0
  • başarılı :)

0|0
    0|0
  • Insan resmi dışında bir resmin var mı merak ettim. İnsan resmi konusunda iyisin baya iyisin hayvan anatomisine hakimiyetini merak ettim

0|0
    0|0
    • yok denemedim ama genel olarak gördüğümü aktarabiliyorum ev hayvan kitp vs..

• Doğal yetenek sendeki ALLAH bazısına veriyor

• cok teşkkürler sükürler olsun rabbime ..

• güzel eline sağlık

0|0
    0|0
  • İYi.

0|0
    0|0
  • Gelecek vaat ediyor

0|0
    0|0
  • ders görmeden kendi çabalarınla bu kadar iyiysen kursa vs. gitsen neler yaparsın yeteneğini değerlendir

0|0
    0|0
    • öyle belki ama şuanlık böyle bişi düşünmüyrum hayat ne gösterir bilmem

• Sen yinede canın sıkıldığında vs internette videolar aç izle ve bol bol eskiz yap

• yaparım inşlhh :)

• güzel

0|0
    0|0
  • güzel çiziyorsn yetenk var ama gölgelendirmeye çalışma biraz eksik 2b kullan avuç içi değilde baş parmak altıyla yaymanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • dedğim gibi hiç bir vasfı olmayan bir kalem ve eğitimsizim eksiklerim saymakla bitmez cünkü :)

• teşekkürler iyi geceler hanımefendi :)

• sizede..

• Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 32

• Gölgelendirmeleri biraz daha koyu renkde olan bir kursun kalem ile yapsaydin cok daha güzel dururdu canim 4B gibi mesela. Neden dersen siyah beyaz Kontrastin daha cok dikkat cekmesi icin. Göze o zaman daha his gelirdi.
    Özellikle Türkan Sorayin saclarini daha koyu yap derim.
    Hepburnun dudaklarinda sanirim biraz zorlanmisin oda yorumlardan okudugum kadariyl acele etmenden kaynaklanmisdir.
    Ben en cok Brigitte Bardotu begendim.
    Kesinlikle yeteneklisin kendini harcama derim. Basarilarinin devamini diliyorum 😊

0|0
    0|0
  • Mukemmel diyebilirim cok begendim ne yetenekli kizsin.

0|0
    0|0
  • güzel duruyor

0|0
    0|0
  • Vallahi bravo o zaman. Yetenek baska bir olay kaleme kursa bakmiyor demek ki

0|0
    0|0
  • Vayy bee bayıldım ben bunlara...

0|0
    0|0
  • Hayal gücünle yaptığn resimleri de atsaydın keşke
    Ama çizimlerin eğitimsiz biri olmana rağmen gayet başarılı yeteneklisin

0|0
    0|0
  • İyi de erkekleri de çiz.

0|0
    0|0
  • Gayet hos

0|0
    0|0
  • Bence çok hoş beğendim :))

0|0
    0|0
    • saol kötü yorum yok henüz sevindim buna :)

• Gayet iyisin tıpa tıp değil ama başarılı bu yeteneği güzel egitim ile pekiştirmek gerek ☺

0|0
    0|0
    • yani tıpa tıpı olmadını bilyrum :)

• Çok beğendim ben :)

0|0
    0|0
  • Bana da öğret kızz

0|0
    0|0
  • Çok güzel tabi ki de

0|0
    0|0
  • maşAllah :)

0|0
    0|0
  • Cok guzel olmuslar yeteneklisin bence kursa gidip gelistirmelisin bu yetenegi

0|0
    0|0
  • Oha çok iyi
    Ne okuyosun

0|0
    0|0
    • üni hazrlıgı güzl sanatlar düşünmedim hiç okumayı ama

• Tasarım veya mimarlık da olur

• gerçekten çok güzel. 👍👍👏👏

0|0
    0|0
  • Çok beğendim ben de çok isterdim karakalem çalışmaları yapabilmeyi bunun için bir eğitim veriliyor mu yoksa tamamen yetenek işi mi? :)

0|0
    0|0
    • tamamen yetenek cünkü genelde çizerken bin tane ölcü alıyorlarmış ben bodoslama girerim Marilyn monroe o özellikle sıfır olcü kadın tombul onun için :)

• Tebrik ederim canı gönülden. Hep imrendim çizim yeteneği olanlara. Sakın bu yeteneğine sırtını dönme daha nice çalışmalarını bekliyoruz. 😊

• inslhhh :) saol canım :)

• Başarili.

0|0
    0|0
  • çok güzeller

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş yeteneklisin 😊

0|0
    0|0
  • Basarilisin bence yaptikca daha basarili olacaktir. devam etmelisinn

0|0
    0|0
  • bu cizimleri kopya çekmeden çizdiğine kendini de inanıyorsan... biz neden inanmayalım ;)

0|0
    0|0
    • kopya derken resmi pc de acıp cizdim hepsini :)

• ya salakmısın sen seni inandirmak zorunda değilim hepsinin resmi pcmde actım paintten 4 parcaya bölüm resmi teker tekr yapboz şeklinde yerleştirdim ha bunu hala bilmiş bilmiş konuşarak uzatcaksan uzat anlyan biri gercegi söyledimi bilir gerçek yetenek çakma değil yani ok?

• Allah herkese akıl fikir versin

• Türkan Şoray'ın gözleri dışında
    çok başarılı

0|0
    0|0
  • ben de ciziyorum. sen hangi malzemeleri kullaniyorsun?

0|0
    0|0
  • çok güzeller, keşke benimde böyle yetenegim olsaydı ;)

0|0
    0|0
    • olur bazen yetenek kazanıladabilinyo :)

• anladım, başarılar sana, çok imrendim :D

• saol :)

• Bunları sen mi yaptın 😲cidden süper. Resim atayim da beni de çiz :)

0|0
    0|0
  • Yetenek var.
    İyi bir eğitim ile neler neler yaparsın.

0|0
    0|0
  • Türkan şoray biraz şaşı olmuş ama genel olarak iyi

0|0
    0|0
  • çoooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk güüüüüüüüüüzzzzzzzzzzzeeeeeeeelllllllll

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...