Zeki Demirkubuz sineması hakkındaki yorumlarınız? En başarılı bulduğunuz filmleri hangisi?

Benim için "Kader" filminde "Uğur" rolünü Vildan Atasever gibi sofistike bir tipe verdiği gün bitti. Oyuncu seçimleri beni ifrit ediyor. Yine de severiz, sayarız.

Ayrıca yeni çıkan "Bulantı" filmine gittiyseniz spoiler vermeden görüşlerinizi bildirirseniz çok faydalı olur.

• Masumiyet
    29% (2)70% (7)53% (9)Oy Ver
  • Kader
    14% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Yeraltı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kıskançlık
    0% (0)10% (1)6% (1)Oy Ver
  • İtiraf
    14% (1)10% (1)12% (2)Oy Ver
  • Yazgı
    43% (3)0% (0)18% (3)Oy Ver
  • Üçüncü Sayfa
    0% (0)10% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bütün filmlerini seyrettiğim.. ve hayranlık duyduğum bir yönetmen kendisi.. Yazgı ve Masumiyet en beğendiklerimdi.. tabi Kaderide unutmamak lazım.. bir tek seçim olacaksa Masumiyet derdim..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Masumiyet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yszgi

0|0
    0|0
  • Sanırım Bulantı haricindekileri izledim, çok güzeller. Burada C Blok eksik. O film de iyidir.

0|0
    0|0
  • Ben Çağan Irmak sinemasıni, daha canlı ve hayat kokar buluyorum. ..
    Hele Nuri Bilge Ceylan...
    Kasvet ve bunaltı hâkim...
    Hiç bana göre değil...

0|0
    0|0
  • Masumiyet ve kader baş yapıt bence bulantıyı izlemedim cıktı mı?

0|0
    0|0
  • masumiyet derim
    haluk bilginer derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben çok beğenmiştim Vildanı oysa Kaderde. Bence tam ters köşe yaratmıştı, insanlar bu yüzden kendilerini kaptırabiliyorlardı...
    O kadar kader filmindeki rolüne aykırı bir karakter ki o kadın, insan sorgulamaya gerek duymuyordu..

0|0
    0|0
    • sadece derya alaboradan sonra vildan atasever çok yavan geldi. demirkubuz, filmleri konu itibariyle ülkedeki genel sinema zevkine pek uymadığı için bu açığı sevilen oyuncularla kapatmaya çalışıyor olabilir. aynı sıkıntı kıskançlık filminde de vardı. berrak tüzünataç ve bora cengizin performansları korkunçtu. bence tüm filmin değerini düşürüyor bu

velhasıl kelam vildan atasever gibi barbie suratlı bir cıvırdan kenar mahalle dilberi çıkmaz, çıkamaz

Yükleniyor...