Yeni nesil ve dil kıyımı

yeni nesil türkçe kelimeleri kullanmaz oldu.az once bi yerde denk geldim.yumuşak yerine soft kullanmış adamın biri.sanırım diller bu şekilde yok oluyor.ayrıca bu şekil konusanlar kendilerini kültürlü sanıyorlar

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• onu yapan bir sürü insan var ayrıca evet yerine et yazmakta neyin nesi?Hani tamam ben demiyorum benim türkçem dört dörtlük ama en azından düzgün yazmaya imla kurallarına uymaya özen gösteriyorum.Onlar kültürlü değil bir avuç velet.Ayrıca bir milleti yok etmenin en güzel yolu dilini parçalamak.Bu sivri zekalılara bunları kim öğretiyor onu öğrenmek lazım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• zellikle sosyal bilimler ve alanlarda çalışanların "aslında bizim yaptığımız hiç de kolay birşey değil" diyerek yürüttükleri eylem. bu seri cinayetler genel itibariyle reklamcılık sektöründe görülmekte olup. kabahati asıl olarak onlarda değil hala latince ve farsça sözcükleri bir itibar hadisesi olarak algılayan müşterilerde bulmak lazım.

0|1
    0|2
  • bu sorunları çözmek için insanlarda dışarıdan içeriye değişimi tetiklemenin hiçbir faydası yok.

özentilik bir kişilik sorunu bence.

0|1
    0|0
  • medenı kesım bunlar :D

0|2
    0|2
  • evet özenti gençlik işte...

0|1
    0|2
  • kürekle vuracaksın

0|2
    0|2
  • şirketler yabancı, afişler yabancı ,yedigin yemeklerin listesi yabancı , giydiklerin, içtiklerin yabancı, donumuza kadar yabancı, e şimdi bunlar soft demiş ne dememiş ne

0|1
    0|2
  • sinir oluyorum,giderek kaybediyoruz malesef.bazısı türkçe şarkı dinlediğinden utanıyor,yabancı dinlediklerini anlatıyor.

0|2
    0|2
  • Ama senin sorun da Türkçe yazım kurallarına uygun değil?

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdi onlar bilmiyor ki bu dilin işlemesi ve yayılması için 350 bin şehit verildi çanakkalede inönüde 300 bin en mühimi de analar mermiler ziyan olmasın tek diye oğlunun üstündeki battaniyeyi alip merminin üzerine örttüler milli mücadele ve ülkenin kimliğini kazanması için.Şimdi nesil de en basit örneğinden dilini öldürüyor.

1|1
    0|0
    • ++malesef değerlere sahip çıkmak için,değerleri iyi bilmek gerekir.hatırlatsanda dakikida unuturlar:(

• hızlandım ama baya:)5çayı gibi 5espirisi yapıyoruz:)

küçük su birirkintisine ne denir?sucuk:))

• tamam geçelim çünkü bana bir kişi daha eksi verdi:(

gözlüklerin numaralaımı?yok kale arkası:)

• yeni nesil uzaylı gibi

0|1
    0|0
  • sılov şarkıları çok severek seviyorum diyenleri tokatlamalı. lakin, yumuşak şarkılar hoşuma gider. oldu mu? olmadı. o değil de bir şarkıyla yafta yapıştıranlar bile var. :( misal: link

0|0
    0|0
  • genelde emo cu beyinsizler berbat ederler kısaltmalar kullanır z yerne s kullanır esgi öslem gıbı

daha rezilleri de var bunlar için zaten türkiye nin bir kıymeti yok ki dilimizin kıymeti olsun

bunları foseptik çukuruna atmak lazım

0|0
    0|0
  • eğitim şart!

0|0
    0|0
  • sorsan şimdi muhattap alamam der bir de

0|0
    0|0
  • Evhét qhardhéş yha ç0qh haqhLıshıN sh0N zaMaNLardha ßu ßayha ßir arttı.

:D

0|0
    1|1
Yükleniyor...