Hadi gelin bir oyun oynayalim.. 😌 ?

Sonbaharin gelmesiyle birlikte sinema sezonuda acildi ve yeni filmler birbiri ardina gosterime girmeye hazirlaniyor..
Cagatay Ulusoy ve Leyla Lidya Tugutlu'nun basrolde oldugu "Delibal" filmi fragmani ve Cagatay in bambaska haliyle simdiden heyecan yaratti..
Bu aksam sizinle guzel bir oyun oynmak istiyorum.. Tabi ki sinemayla ilgili..
Son yilllarca cok iyi isler yapan ve yildizlari bir hayli parlayan 6 genc erkek ve 6 genc kadin oyuncuyu secenek olarak sunacagim ve soracagim...
Bir izleyici gozuye.. Cok iyi bir senaryo, iyi bir yapim sirketi, yonetmen ve yuksek butceli sinema filmi cekiliyor.. Basrol icin anket yapiliyor..
Seceneklerden hangi iki kadin ve erkek oyuncu basrolde birlikte olursa film ses getirir, basarili olur..

Secenekler;

Cagatay Ulusoy
Burak Ozcivit
Kivanc Tatlitug
Kenan Imirzalioglu
Kerem Bursin
Kadir Dogulu
---------------------------
Serenay Sarikaya
Farah Zeynep Abdullah
Hazal Kaya
Fahriye Evcen
Neslihan Atagul (fatih harbiye basrol oyuncusu)
Hatice Sendil

Not; Birden fazla eslestirme yapabilirsiniz...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Funfaa yine doldurmuş:)) .
    Bn fatih bu arada

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bunlar oyuncu değil ki?

1|1
    0|0
    • Oyuncu tabi ki.. Neyi kastettigini biliyorum amason yillarda bu genc oyuncular cok ragbet goruyor.. Oyunculuklari Kivanc ve Kenan haric tartisilabilir...

• Rica ederim.. 😌

Erkekler Ne Diyor 4

• Fahriye evcen & kenan İmirzalıoğlu

2|1
    0|0
  • Burak Özçivit-Serenay Sarıkaya..

1|0
    0|0
  • kenan ve serenay iki sevmediğim oyuncu :D

1|0
    0|0
  • sen le ben oynasak olmazmı yanlış anlama şöförün olarak... :)

0|0
    0|0
    • Terbiyesizlik yapma.. Senin sevdigin sorularin ategorisi bu degil.. Bakarsan Kultur ve sanat yaziyor..
      Yani senin pek bilmedigin birsey..

• terbiyesizlik derken.. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Cagatayi cok seviyodum ama acikcasi ekranda gormekten biktim 🙊Burak veya Kenanla Farah Zeynepin olabilecegini dusunuyorum. Sahsen kıvancla cok yakısıyolardi 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...