Müzik yelpazen ne kadar geniş?

mesela öğürtülü böğürtülü brutal metal dinleyip ardından sanat müziği dinleyebilirmisin?
ordan nu jazz tınılarında kaybolup ardından ankaranın bağlarıyla oynarmısın? sonra bir doz bülent ortaçgille soluklanıp edm dinleyip koparmısın?
daha fazla detaya gerek yok sanırım...

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• tek dinlemediğim şeyler t-rep ve arabesk reptir onları da müzikten saymıyorum gerçi onun dışında müzik her şeyim ve her çeşidine bayılıyorum hepsini de dinliyorum. Hiç biliinmeyen grupların hiç bilinmeyen şarkılarına bazen taılıyorum bazen çok bilindik şeyleri herkesten farklı bir tutkuyla dinliyorum. Müzik bazı insanlara dokunur ya, bazı sesler o kadar içime işliyor ki sözlerini anlamadığım şeyin müziğine tüylerim diken diken oluyor ve ağlamak istiyorum. Her çeşidi içimde farklı bir his oluşturuyor. Bazen ruh halime göre değil de ruh halimi değiştirsin diye farklı tarzda müzik dinliyorum. İşe de yarıyor öneririm. Hem hard rock çalıyorum hem 9. senfoni ya da Bach. Müzik tutkumdan bahsetmeye de doyamıyorum açıkçası çok uzattım sanırım :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Arabadayken kıyıda köşede kalmış zenci şarkılarını dinler, yemekte Spotify'ın "dinner music" playlistini dinler, ders çalışırken Mozart dinler, spor yaparken pop dinler, kitap okurken caz&blues dinlerim.

0|1
    0|0
  • tınısı guzel olan herseyı dınlerımde severımde. yeterkı o ılk anda sarsın benı melodısı :)

0|1
    0|0
  • Cok genis:) musa eroglundan david guettaya kadar clean banditten urfa sira gecelerine, türk sanat, türk hall müzigine kadar her tarz😄

0|1
    0|0
  • Çok fazla geniş müzik yelpazem zaten kulüplere, partilere, eglencelere şarkı ayarladgm için her ülkeden her tarzda şarkı bilmek zorunlu :)

0|1
    0|0
    • müzik direktörümüsün?

• o dediğin etkinliklerin hepsinde çaldım:)) nasıl gerektirmiyo:))

• Kardes ben tüm yaz havuzdaydim havuzu müdürü bana Liste yap calalim dedi dj falan istemediler öyle ünlü tatil merkezleri değil bu dediklerim Ankara Konya mersin adana Vs gibi yerler senin gibi değil masraf sevmiyor buralar ünlü mkanlar değil hayırlı işler sana bilgili kardesim

• genelde grunge , indie ve country arasında gider gelirim

0|1
    0|0
  • Çok geniş ^^

0|0
    0|0
  • Çevremde yok benim dinlediklerimi seven insan öyle söyleyeyim

0|1
    0|0
  • Anlattığın kadar geniş Hoşuma giden her tarz her tür dinlerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Rock/Metal

Tek favorim.

Başka tür dinlemiyorum :D

Hatta yalan söyledim :D

Dr. Fuchs dinliyordum

Şundan
    https://www.youtube.com/watch?v=T6uN8TSI0a4

Şuna geçiş nasıl bir travma bilmiyorum :D
    https://www.youtube.com/watch?v=bGDJQB2kwUo

0|1
    0|0
  • ortaa

0|1
    0|0
  • hip hop ve rap nerdeyse hiç dinlemem onun dışında kulağıma hoş gelen her müziği dinlerim poptan arabeske oradan türk sanat müziğine oradan türk halk müziği ve bir bakmışsın soundtracklar ruh halim ve o anda ne aklımdan geçiyorsa onu dinlerim mesela şu anda sıla dinliyorum...

0|1
    0|0
  • Tabi çok geniş yelpazem vardır :D Thrash, Heavy, Progresif, Rock, Alternatif Rock, Klasik Rock, Rsychedelic Rock, Stoner Rock, Blues arada Funk, Gangsta Funk, Old Skool Rap, Türkçe Rap, Dupstep, Amerikan Pop.

0|1
    0|0
  • O an içimde ne koparsa. Telefonumda İron Miaden'de var, Smooth jazz'da Ahmet Kaya'da. Akarım her türlü.

0|1
    0|0
  • Müziğe inan şşekere devam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...