Anime önerir misiniz?

Arkadaşlar hiç anime takip etmişliğim yoktur. Ancak seveni çok var gördüğüm kadarıyla. Arada vakit bulduğumda izlemek için anime önerisi ve kısaca konusunu yazarsanız sevinirim. İzlemek için az reklamlı bir sitede önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. :)

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Death Note
    Code Geass
    Naruto + Naruto Shippuden
    Tokyo Ghoul
    Mirai Nikki
    Attack on Titan

Ben http://www.crunchyroll.com 'dan premium almıştım, 1080p olmayınca izlemiyorum, böyle garip bir huyum var. 5 Euro olması lazım, premium olduğunda reklam da olmuyor gerçi reklamları tarayıcına AdBlock Plus kurarak kapatabilirsin.

1|0
    0|0
  • one piece

1|0
    0|0
  • Miyazaki animeleri diye aratirsan en iyi animeleri izlemis olursun. Prenses Mononoke ile baslamani tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
    • Kimse konusunu yazmamış artık ben netten bakarım.

• İyi de ben zaten yetişkinim.

• Bende sana çocuksun demedim. Diger elemanlarin yazdiklari genelde 15-18 arasi izelenen animeler. Onlardan farkli diye yazdim onu!

• one piece
    naruto
    full metal alchemist brotherhood
    death note
    hellsing ultimate
    lovely compleks ( ergen işi az ama güzel)
    gunz
    aklıma gelenler bunlar şimdilik

1|0
    0|0
  • Another, Tokyo ghoul, atack on titans, naruto daha çok vardı da isimleri aklıma gelmedi ama bunların hepsinin beğenerek izledim tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Naruto
    Death note

1|0
    0|0
    • İki anime adı yazarken bile gizleniyorsunuz. Bir daha sorularımı sizin gibi gizlilere kapatacağım..

• Nasıl bulayım allasen? Bunca kişinin arasında. Hem farzet buldum. Birşey mi yapacağım? Zaten engelli olacağım.

• Al sana tamamı
      Sec
      Beğen
      http://www.animefilmizle.com
      (:
      İyi seyirler

Kızlar Ne Diyor 2

• bir sürü anime türü var ne tür izlemek istiyorsun ki

1|0
    0|0
    • Aşk olabilir mesela?

• clannad, inu x boku ss, itazura na kiss, kimi ni todoke, air, gekkan shoujo nozaki-kun (komedi daha ön planda), hanasakeru seishounen (bölüm sayısı belki fazla gelebilir), kaichou wa maid-sama, kamisama hajimemashita, special a, toradora
      bence ilk clannad ve clannad after story (2. sezonu) izle dram var romantizm var komedi var diğer yazdıklarımda dram çok az ama yine de konusunu okuyarak veya amvlerini izleyerek karar vermen daha iyi olur :)

• Çok teşekkürler :)

• Bilgisayarına Popcorn time indir orda yüksek kalitede anine ve film izlersin 😉

1|0
    0|0
Yükleniyor...