Romantik-Duygusal temalı film biliyorsanızz tavsiye?

Romantik ve Duygusallıgın onplandan oldugu fılmler bılıyorsanız yazar mısınızz? Etkılendıgınız mesela*

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Blue Valentine (Aşk ve Küller 2010) (imdb 7.5/10)

Konusu Nedir : Başrollerini 2004′te The Notebook ile jön olarak kendini ispat etmiş ama asıl patlamasını, Oscar’a da aday gösterildiği Half Nelson ile yapan Ryan Gosling ve bu filmle ikinci Oscar adaylığını kazanan Michelle Williams’ın paylaştığı film Derek ve Cindy’nin aşk hikayesini anlatıyor.

Dean ve Cindy’nin evlilikleri büyük bir başarısızlığa uğramıştır. Hayatlarının bu trajik sürecinde çift, gençlik yıllarına ve birbirlerine aşık oldukları zamanları hatırlamaya çalışırlar.

Film zıt kavramları karşı karşıya getiriyor. Sevgi nefrete, geçmiş günümüze, hayal gerçeğe, gençlik yaşlılığa, erkek kadına karşı geliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• pi luv ya

sweet november

down with love

the notebook

1|0
    0|0
  • İncir reçeli

1|0
    0|0
  • eski bir film ama tavsiye ederim.."50 ilk öpücük" kaza sonucu uyuyunca sürekli hazfızasını kaybeden kızı ve hergun bu kızı kendine aşık ettirmeye çalışan delikanlıyı tema alıyor bence çok romantik ve güzel seni bilemem..:DD iyi seyirler.

1|0
    0|0
  • veer-zaara, erkekler ne söyler kadınlar ne anlar, fanaa, yedi yaşam..

1|0
    0|0
  • Ruh eşi link dedim <33

0|0
    0|0
  • akılma gelmedı heyecan yaptım smdı

1|0
    0|0
  • incir receli evim sensin göl evi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kore filmi sever misin bilmiyorum ama ilk aşkımı sana veriyorum diye bi film var ki izlenmeye değer çok sevmiştik bir zamanlar tüm sınıf :)

1|0
    0|0
  • bayrampaşa ben fazla kalmayacağım

1|0
    0|0
  • Nekromantik I

1|0
    0|0
  • love me if you dare :(

1|0
    0|0
  • elli ilk öpücük

0|0
    0|0
  • New York New York (1977) ve The Ledge (yılını hatırlamıyorum ama 2000'ler olmalı, Liv Tyler oynuyor)

0|0
    0|0
  • kesinlikle 'ghajini' çok etkileyici film tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...