Kapat

Bir parti ya da davet verecek olsanız, bu ne için ve nasıl olurdu?

Bir parti ya da davet verecek olsanız, ne için ve nasıl olurdu bu? Birde ne zaman olurdu?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ölüm Partisi, sadece sevmediğim lanet olası yaratıkları çağırır hepsini deşerim.
    Ne kadar da fantastik.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bütün evsizler ve sokak çocukları için olurdu. Bütün gece fonda Barış Manço çalardı. Büyük bir ateş yakar, "insan" sıfatını kimler hakediyor onu konuşurduk.

1|0
    0|0
    • Waow oldukça kaliteli bir fikir, iznin olursa bunu bir gün uygulayabilir miyim? Hatta istersen gel beraber uygulayalım :)

• Bekliyorum canım. İyi geceler.😊

• İyi geceler tatlım.. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• bekarlığa veda partisi

1|0
    0|0
  • Nedensiz olurdu 😑

1|0
    0|0
  • 15 Şubat dünya saplar gününü kutlarım

1|0
    0|0
  • Yalnızlık partisi olurdu sanırım.

0|0
    0|0
  • herkes kendi içki ve yemeğini getircek bende terasımı verirdim eğlenirdik işte ne güzel :P

0|0
    1|0
  • Bütün eski sevgilerimin toplandığı parti encok kim beni sevdi partisi :) kadınların kavgası kabarık olan egomu oksardi

0|0
    0|0
  • 30 şubatta toplu açılış daveti yapardım.

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Yakın arkadaşlarımla eğlenip kafa dağıtmak için olurdu bol bol gülebileceğimiz şeyler ayarlardım ama yanyana olmamız bile yetiyor bunun için.

1|0
    0|0
  • Kimsenin eğlencesi için boş yere para harcayıp davet veya parti vermem. Kendi eğlecem dışında tabi.

0|0
    0|0
    • Onlar eğlenirken kendinde eğlenmiş olacaksın dolaylı olarak :)

• Aslında insan her türlü bencildir sadece sen kendine karşı değilde, başkalarına karşı bencil olanlardansın :)

• :D :D güzel tespit sevdim

Yükleniyor...