Bir parti ya da davet verecek olsanız, bu ne için ve nasıl olurdu?

Bir parti ya da davet verecek olsanız, ne için ve nasıl olurdu bu? Birde ne zaman olurdu?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ölüm Partisi, sadece sevmediğim lanet olası yaratıkları çağırır hepsini deşerim.
    Ne kadar da fantastik.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bütün evsizler ve sokak çocukları için olurdu. Bütün gece fonda Barış Manço çalardı. Büyük bir ateş yakar, "insan" sıfatını kimler hakediyor onu konuşurduk.

1|0
    0|0
    • Waow oldukça kaliteli bir fikir, iznin olursa bunu bir gün uygulayabilir miyim? Hatta istersen gel beraber uygulayalım :)

• Bekliyorum canım. İyi geceler.😊

• İyi geceler tatlım.. :)

Erkekler Ne Diyor 7

• bekarlığa veda partisi

1|0
    0|0
  • Nedensiz olurdu 😑

1|0
    0|0
  • 15 Şubat dünya saplar gününü kutlarım

1|0
    0|0
  • Yalnızlık partisi olurdu sanırım.

0|0
    0|0
  • herkes kendi içki ve yemeğini getircek bende terasımı verirdim eğlenirdik işte ne güzel :P

0|0
    1|0
  • Bütün eski sevgilerimin toplandığı parti encok kim beni sevdi partisi :) kadınların kavgası kabarık olan egomu oksardi

0|0
    0|0
  • 30 şubatta toplu açılış daveti yapardım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yakın arkadaşlarımla eğlenip kafa dağıtmak için olurdu bol bol gülebileceğimiz şeyler ayarlardım ama yanyana olmamız bile yetiyor bunun için.

1|0
    0|0
  • Kimsenin eğlencesi için boş yere para harcayıp davet veya parti vermem. Kendi eğlecem dışında tabi.

0|0
    0|0
    • Onlar eğlenirken kendinde eğlenmiş olacaksın dolaylı olarak :)

• Aslında insan her türlü bencildir sadece sen kendine karşı değilde, başkalarına karşı bencil olanlardansın :)

• :D :D güzel tespit sevdim

Yükleniyor...