Es geçeceğiniz bir soru ama yinede sorayım?

Aklıma takıldı roman okumanın faydası nedir? Sonuç olarak büyük çoğunluğu gerçek olmayan ya da gerçeklerin kurgulanmasıyla yazılıyorlar. Peki okudumuğumuzda bize ne faydası oluyor? o engin bilgilerinizle bir cevaplayın bakalım :D yoksa biz ne bilelim yandex miyiz mi diyorsunuz :D

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• kitap okumak ufkunu açar farklı bakış açısı getiri olayları görsellik dışında mantıksal olarak yargılarsın... kitap okumak şart olmalı =) dostum @MARKELOM

0|1
    0|0
    • ya şimdi bazı kitaplar var gerçeklerden bahsediyor ne billim tarihi gerçekleri filan anlatıyor bunlar tamam.. benim kasteddiğim romanlar gerçek olmayan kurgulanarak yazılıyor sonuçta.. hayal ürünü yani.. bunları kastediyorum.. bunlarda tıpkı film gibi ondan tek farkı kitabı okuyarak karakterleri ve mekanı kitaptaki betimlemelere dayanarak kafamızda oluşturuyoruz ve okuyoruz bu kısmından bahsediyorum :D :D bunların faydasının olup olmadığını merak ediyorum :D :D

• onu bende merak ettım şimdi hiç düşünmemişdim :D

• sanırım biraz hayal gücümüzü çalıştırıyor hepsi o :D :D

• @_çılgınaşık_ Buna eig ver kurban olurum :D

0|1
    0|0
    • ona eig yok :D :D master olacakmış şimdi de guruluk gözünü doyurmadı :D :D yok olunca ne olacak arkadaş onu anlamıyom ne bu acelen :D akşama kadar sitede :D :D

• olum sen de vermiyorsun eig ha :D

• Ya guya öyle bir durum karşısında kalırsak öyle davranmamız lazımmış

0|1
    0|0
  • kanka onlar hayal dünyanı genişletir bu yüzden iyidir oku oku :)

0|1
    0|0
    • doğrudur hacı :D yine de gereksiz gibi geliyor yav :D :D sanki bir film gibi.. filmden tek farkı sahneyi oyuncuları oyuncuların nasıl olduklarını kitapdaki betimlemeler sayesinde aklında canlanıyor :D sanırım bu noktasından dolayı hayal gücünü geliştiriyor :D

Yükleniyor...