Gerçekten algılarınız bu kadar kapalı mı?

Bugün ofiste yemek yiyorum, küçük bir cafe alanımız var. Neyse yanımdaki arkadaş da dizi izleyerek yiyor. Ben zaten TV'ye elini sürmemiş bir insan olduğum için umrumda değildi, neyse. Dizide adamın teki sular kesik diye çağrı merkezini aramış kavga ediyor operatörle (çok sever ya zaten bizim milletimiz!), yukarda da kız duş alıyor aynı anda.Çok saçma değil mi? Bu absürdlüğü fark edemiyor musunuz? Bunu fark edemiyorsanız, kim bilir daha neler neler gözünüzden kaçıyor günlük hayatta.

0|0
10|33

En İyi Erkek Görüşü

• mantık hatası işte geçenlerde bir sene kadar önce bir dizi izliyordum adam saat 09.30'da arkadaşına telefon ediyor nerdesin diye izmirdeyim diyor İstanbul'da ki kişinin arkasında saat 14.30'u gösteriyor halbuki telefonla aramadan önce havalanındaki görevli saatin 09.30 olduğunu söylemişti izmirdeki kişiyi telefon ile aradı İstanbul'da ki kişi telefonda konuşurken hava açık aydınlık izmirde akşam istanbuldaki kişi saati soruyor izmirde ki saat şu an da 21.45 diyor tamam ben 22.30 da ordayım bugün diyor sanırım istanbuldan izmire 9 saat uçacağını zannediyor vatandaş :D

0|0
    0|0
    • saçmalık hepsi :D

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 32

• millet aşkla, ilişkiyle kafayı bozmuş.. oturup adam akıllı bir şey konuşamazsın.. soru sorarlar cevap verirsin onların cevabını vermediğin takdirde olmayan küçük beyinleriyle hakaret edip engellerler ne beklersin ki bu insanlardan

1|0
    0|0
  • Sakin Ol Öncelikle :)
    Akabinde Türk Dizilerinin Çoğu Saçmalık Zaten

0|0
    1|0
  • Dizilerde, filmlerde mantık arayıp sürekli hata bulmaya çalışırsan zevk alamazsın.
    Eğlenmek için izlersin hataları görür görmezden gelirsin.
    İşte bunun anlaşılması lazım önce, sürekli hata arayarak film izlenir mi.

1|0
    0|0
    • Hata aramadım hata kabak gibi ortadaydı 😆

• Bence de uzatma, çünkü anladığından şüpheliyim.

• Ne kadar bilirsen bil, anlattıkların karşıdakinin anlayabileceği kadardır, deyip kaçıyorum.
      Artık yazmazsan sevinirim.

• yok birde şöyle bak dizi var hep diziler de zengin bir hayat sunuluyor bir tek dizi bilirim adam gibi 7 tepe İstanbul neden zengin hayatlar fakir oğlan zengin kız falan bırakın bizim hayatımız olsun 2. bahar mesela süperdi ama şimdi ki suya salla bir de bu açıdan bak.

0|0
    0|0
  • Algılar tabiki kapalı
    Açık olsa tv ile işi ne :)

1|0
    0|0
  • diziler insanların mantığını yok eden bir silah ama bazıları bunu anlayamıyor

1|0
    0|0
  • Oyle seylere ve dizilere karsiyim
    Mesela gecen gun bir dizide kadinin fermuari sikismis kadin erkege diyor arkadan yapsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • dizilerde bir sahnede yağmur yağarken aynı ilde diğer sahnede güllük gülistanlık havalar en çok karşılaştığım zıt durumlar.

0|0
    0|0
  • tabıkıde neler var mesela sutyen gosterme meselesı var cocuk ustunu degıstırıyor sıra kıza gelıyor cocuk arkadasını donuyor kızda donme nasıl olsa bıkınılı gordun dıyor bırde kızın bırısı cocuga asılıyor cocukta bır baskasına ve kız bunu bılıp kabullenıyor

0|0
    0|0
  • evet çok saçma.

0|0
    0|0
  • Dizinin saçmalığı, ben olsam fark ederdim herhalde.

0|0
    0|0
  • İnceyi yakalamak gerek

0|0
    0|0
  • Provakatif paylaşım !
    ve ks bunu günün sorusu seçmiş durumda yazıklar olsun !

0|0
    0|0
  • Algı yönetimi iyi yapılıyor
    Daha nelere kapalı bu algılar bir bilsen

0|0
    0|0
  • Fark edemezler dizi izleyen insan saten boş yere vaktini öldürüyor olmayan hayatları gerçek sanıyor bütün gün onu düşünüyor ne olacak ne bitecek diye bir hafta onu tartışıyor sonra dizi bitince hoppp uçtu gitti hepsi olan zamanına vaktine oluyor. Diziler insanları gündemden uzak tutmak için uygulanan bir uygulama bence bölece insanlar gerçekte ne oluyor türkiyenin hali ne olacak bunu tartışacağına dizileri tartışıyor maalesef :((

0|0
    0|0
  • Belkim yerli dizidir hemen öyle kötü düşünme:/

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • sorun bu mu yani :D

0|0
    1|0
  • izledigi dizi büyük ihtimal türk dizisidir. birkac istisna haric türk dizilerinden bir b*k olmaz böyle hatalar normaldir zaten öküz gibi bir milletiz izleriz her türlü

0|0
    0|0
  • bir akıllı sen değilsin merak etme biz onlara gülerek izliyoruz :)

0|0
    1|0
  • fark etsem ne olur etmesem ne olur? bütün dizler saçma ama hep yayındalar.

0|0
    0|0
  • Tv pek izlemiyorum. Haberlere bakıyorum arada.

0|0
    0|0
  • haklısın.)

0|0
    0|0
  • Hangi diziymis ya bu 😄

0|0
    0|0
  • Alt tarafı bir dizi

0|0
    0|0
  • görmezden geliver :D

0|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum...

0|0
    0|0
  • İzleme izleme bunlari insanin beynini koreltiyir

0|0
    0|0
  • Nasl en iyi soru sectn

0|0
    0|0
  • Dizi de film de olur ancak öyle şeyler..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

• O da birşey mi. Kırgın çiçekler mi ne diye bir dizi var Atvde. Bende dizi izlemeyen biri olarak ailemle oturunca denk gelmiştim. Bu kızlar gece bir halt yemiş, sabah okula gidincede basketbol sahasında "Dün gece naptığınızı biliyorum" diye bir yazı görüyorlar ve hemen üstlerini alınıp "kim bunu yazan, biri birşey mi söyledi" diye telaşlanıyorlar. Sonra bir arkadaşları geliyor napiyorsunuz diye. Kızlar da o yazıyı saklayıp "hiiiiiç" diyorlar. Ve yazı yalnızca "dün gece naptığınızı biliyorum"dan ibaret. Kendilerine dair ne bir isim var, ne de herhangi birşey. Türk dizileri malesef bu saçmalıklarla dolu

0|0
    0|0
  • öyle evet farkedemiyorlar gerçekten çekim hatalarını

0|0
    0|0
  • Belki faturayı ödememiştir :(

0|0
    0|0
  • ☺😊😀😁😃😄😅😆😉
    afiyet olsun☺

0|0
    0|0
  • Belki yalnızca o adamın dairesinin suyu kesik?

0|0
    0|0
  • Evet çok saçma

0|0
    0|0
  • Adam borcunu odemedi belki 😂😂😂

0|0
    1|0
  • Dizinin tamamını izlemeden, belki de ironiyi anlamayacak kadar algıların mı kapalı?

0|0
    0|0
    • Böyle bir konuda nasıl bir ironi olabilir sence :D

• Onu da ben söyleyeceksem artık 😄😄

• Ortaya bir şey attıysan açıklamasını yapacaksın. O zaman seni kimse anlamaz. Herkes senin gibi düşünecek, senin baktığın açıdan bakacak diye bir şey yok. Kendini açıklamalısın.

• türk dizisi miydi :D

0|0
    0|0
  • yazık yazık

0|0
    0|0
Yükleniyor...