5 yıldır fantastik kitap yazıyorum ayrıntı soruda?

hala devam ettiğim ve 2010 da başladıgım bir seri var şuanda 3 seri yazmış bulunmaktayım. İçeriğini çok fazla aktarmak istemiyorum ancak hanedanların oldugu farklı yaratıkların , ormanların ve bölgelerin oldugu bir seri yazıyorum. 4. serideyim çok büyük umutlarla başladıgım seriyi hiç bırakmadım ve kitabın içinde geçicek olan 4 dil yarattım. Şİmdi sorum şu kendime güveniyorum ve dünya çapında bir seri olcagına inanıyorum bu kitabı nasıl bastırabilirim?

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer kitap serine güveniyorsan sponsor olsbilecek firmalarla teklif sun tabi ilk seriyi 5000 olarak bastır satış patlaması yaparsa bütün sponsor olacak firmalar sana diğer baskı ve serileri için sana reklam teklifi sunacaklardır. Ve kitaptan kazanacağını reklamdan fazlasıyla kazanırsın. Benim arkadaşım daha kitabı bastırmadan 4000 tl kara geçti ve halende geçmeye devam ediyor şu an ikinci baskıyı bastıracak

1|0
    0|0
    • Hangi girmalar mesela? Bu arada evet serime çok güveniyorum gecelerce düşündüğüm. Günler boyu karakter yaratmak için beynimi patlattım betimlemeler rüyalarıma girdi ve işçiliğinde iyi olduğunu düşünüyorum

• Söylediklerini iyice düşünücem vakit ayırdığın için teşekkür ederim

• Rica ederim ne demek

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir yayın eviyle görüş.

1|0
    0|0
    • Görüştüm geri çevirdiler.

• Bu aklıma yattı denicem. Vazgeçmek doğamda yoktur bu arada

• Benimde öyle bir şeyler yazma hevesim vardı hatta zombi hikayesi yazmıştım bir ara falan filan...

Öyle dünya çapında bir seri olması kolay bir şey değil. Yayınevleri ile görüş.

0|0
    0|0
    • Kaç defa görüştüm ama beni geri çevirdiler

• Farklı farklı yayınevlerine git dene şansını. İngilizcen varsa seriyi ingilizceye çevirip avrupaya bile gidebilirsin ama bilemiyorum artık.

• İngilizcem var elbet

• Yayın evleri ile görüşüyorsun. Beğenirlerse bir miktar basıyorlar. Rağbet görürsen daha da basıyorlar. Peşini bırakma güzel bir uğraş umarım istediğin gibi başarıyı elde edersin ve biz de kitaplarını okuruz.

1|0
    0|0
  • Bir yayin evinden bastirabilirsin.

1|0
    0|0
    • yayınevine gidip kitabım var dediğim zamanlarda git başımızdan dediler.

• Kendi blogunda yayinla heryerde paylas yayilsin. Wattpad de paylas. Gordugun heryerde paylas 1 ay da yayilir zaten

• Bunu yapıcam aklıma yattı çok teşekkür ederim

• Eğer bastırırsan Dört gözle bekliyorum belki telif hakalrını satarsın ve Sinematik Evrende görme şansımızda olur. Eğer kitapların satışa geçerse baan ulaşabilirmisin gizli olarak sormuşun ama lütfen merakla bekliyorum. Bol Şans

0|0
    0|0
  • Şimdi bak önce şunu öğretelim ilerde sorun yaşama. Seri birden fazla elemandan oluşur "3 tane seri yazdım" değil, bu seriye ait 3 kitap yazdım olmalı.
    Belki de bu yüzden yayınevleri geri çeviriyor seni. Bunu bir düşün.

0|0
    0|0
  • Her bir kitap arasında en kötü ihtimalle 6 ay 1 yıl olursa daha iyi olur tabii tutmasından sonra insanlar bekler oda tutarsa hoş kitap okuyan kısım oldukça azaldı ve fantastik türü dahada az umarım iş yaparsın

0|0
    0|0
  • Eğer çıkartıstan haber ver alırım okurum 5-6 arkadaşıma daha öneririm onlarda okur diğer arkadaşlarına önerir vs vs

0|0
    0|0
  • Bende yazıyorum bir roman imparatorluklarin olduğu bir devirden kitap evleriyle gorusmelisin ve notere git

0|0
    0|0
  • 4 yıldır böyle bir kitap yazan biri bence burada nasıl bastırabileceğini sormaz.

0|1
    0|0
    • bu konuyu defalarca araştırdım birçok yayınevi tarafından geri çevrildim ama pes etmedim belki farklı yöntemleri bilen kişileri bulurum diye bu soruyu sordum

• kadıkoyde bır yer var i kıtap mı yazdınız getırın yayınlayalım dıye reklamı vardı

0|0
    0|0
  • En yakınındaki matbaaya giderek. (Bol şans)

0|1
    0|0
  • Yayınevleri ile görüşmen lazım wattpad de falan yayınlıyomusun

0|0
    0|0
  • sponsor şart yoksa yalan olur kitaplar

0|0
    0|0
  • Reklam sirketleriyle gorusmen lazim, az cok cevren olmali ve torpil

0|0
    0|0
  • En azindan wattpadde yayinlasaydn 1. Seriyi daha iyi olurdu