Ders çalışasim gelmiyorrrr?

cok calisasim var ama telefon engel oluyor farkindayim. ygs ye giricem üstelik ikinci yılım. ne yapmaliyim kankilerr bir türlü masaya oturasim gelmiyor. yataktayim sürekli.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• kendini zorlayıp hergün çalısacaksın 15 20 gün sonra zaten kendinde bunu mecbur görüp kendin çalısacaksın sadece alışana kadar kendini zorla telefonunu da calısma zamanlarında baska bir yere koy

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ders çalışırken asla uzanırken çalışma ve telefonu da ver annene

0|0
    0|0
    • ya hayır normalde masada çalışıyorum da sanırım birden çok çalışınca beyin errorrrr

• biraz dinlen çok fazla çalışmak önemli değil az ama öz verili ve mantığını kavrayarak çalışmak gerekir

• çalış

0|0
    0|0
  • bugüne kadar kimin geldiki

0|0
    0|0
  • Çalış çalış

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun.
    Kuzenim öğretmenlik için ders çalışıyordu dışarı fazla tatil cıkmıyordu kötü bir durum berbattı ve ayrıca hiç sınava kalmadı başardı artık şu an öğretmenlik oldu.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim valla

0|0
    0|0
  • Kafanı meşgul eden birşey var o zaman o sorunu hallet kafanda rahat ol ilk önce

0|0
    0|0
  • Şu an seninle aynı konumdayız, duygularımın sözcüsü olmuşsun resmen.

0|0
    0|0
  • çok kasma motive olmaya bak seni nasıl çalışmak motive ediyorsa öyle çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben çalışan başkalarını görünce hırs yapıyorum. Bence bu sınavda aşırı olmamak kaydıyla önemli hırslı olmak. Birde kendimi istediğim bölümde hayal ediyorum o şekilde motive oluyorum.

0|0
    0|0
  • vallahi ünivi bitirmiş biri olarak onu çok yaşadım şimdide keşke kitaptan gözümü kaldırmasaydım da 4 yıllık okusaydım diyorum. Bence bir konu belirle kendine o konunun testinden mesela 35 doğru yaptığımda akşam nete oturucam diye ödüllendir kendini, telefonla oyalanmak içinde aynı şeyi yap. Zor biliyorum ama önemli bir dönem bu

0|0
    0|0
  • telefonun modelini küçült

0|0
    0|0
  • Annene ver telefonu kapatıp önce biraz muzık dinle calsmadan önce rahatla sonra calıs alttarafı 1 2 saat calıscan günde onuda kendını verip calısırsan basarırsın bence

0|0
    0|0
  • Benimde 3 olacak bu sene :D bir süre kendni sıktıgın zaman 15 20 dk gibi bir süre. Ondan sonra kendi kendine çalışma isteği geliyor zaten yani en azından bende öyle oluyor.

0|0
    0|0
  • Benim fotom'profildeki :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...