Bu kitap hakkında bilginiz varmı??

Küçük Mucizeler Dükkanı

Debbie Macomber yazarı türkçe çevrilmiş bi kitap bunu daha önce okuyan varmı nasıl bir kitap almayı düşünüyorum da

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• birbirinden farklı 4 kadının hikayesinin bir örgüyle birleşmesi…bir solukta okunası kitaplardan.oldukça akıcı,sürükleyici. .okurken kendimi çok huzurlu hissettim. sevimli,sıcak bir kitap,eğer biraz duygusal bir yapınız da varsa, kitabın sonunda gözyaşlarınızın akması olası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 4 kız arakdaşın küçük bir bakkal dükkanından süpermarketler zincirine uzanan macera dolu serüvenini anlatıyo

1|0
    1|0
  • okumadım okuyan arkadaşlarım çook beğendiklerini söylediler

0|0
    0|0
    • anladım bende cok iyi yorumlar aldımda itap hakkında oyüzdn buna yoğunlaştım yorumun için teşekkür ederim

• önemli değil fırsatın ve zamanın varsa okumalısın

• profiline bayıldım

0|0
    0|0
    • teşekkür ederşm ama sorum profilimi nasıl buldnuz değildi:)

• aleykumselam

Kızlar Ne Diyor 2

• çok çok edebi özelliği olan bir kitap değil okur geçersin belki arada gözün yaşarır (duygusallığına bağlı) başkada bişey bekleme :D

0|0
    0|0
    • ne yalanı yaa çarşamba pazarının köşedeki tezgahtan aldım okudum öyleydi hşkaye kapağı yanlış mı bastılar yoksa yaa ben ne okudum :((

• Bugün bu kitabı aldım, bir seri sanırım 2. kitabını da aldım, arkadasım okumus cok cok cok begenmis cok ısrar etti, bende aldım.

0|0
    0|0
    • evet seriymiş söylediler iyi bari bi başla bakalım nasıl gidiyor sölersin bende alırım olmazsa

• Ben genelde polisiye-gerilim tarzı okurum ama bu kitapta hoşuma gitti. Edebi bir yönü yok, basit bir konu ama sevdim, yani sen bilirsin.

• hı okey o zaman alıyım merak ettim

çok sağol bilgilendirdiğin için

Yükleniyor...