Pucca kitabı hakkında

o kadar işimin gücümün arasında kalktım puccanın 2. kitabını aldım okudum aslında çok akıcı gayet iyi ve içten yazılmış ama karakter biraz o* gibi hatta baya yani aslında erkekleride öyle siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• hangi kitabı? banada önerirmisin?

0|0
    0|0
    • pucca 1:küçük aptalın büyük dünyası / pucca2. ve geri kalan herşey /3.puccada allah beni böyle yaratmış ilginç kitap ama okunabilir akıcı yani

Erkekler Ne Diyor 6

• Pucca? Çizgifilmi vardı onun. :P

0|0
    0|0
  • vay be ne buyuk fedakarlık

0|0
    0|0
  • :)) pucca kaliteli ve farklıdır iyidir

0|0
    0|0
  • ömrümde böylebir isim duymadım ben:))

0|0
    0|0
  • Jandarma astsubayım önünüzde saygıyla eğiliyorum :) Ne diyorsanız doğrudur :)

0|0
    0|0
    • :)) hihi neredesiniz peki

• tabiki olur söyleme:) ii görevler

• sağol :))

• Fazlasıyla gereksiz bi' hatun. Herkesin yaşadıklarını yazmış, millette "Aaa aynı beni anlatıyor. Ühü ühü..." diye okuyor.

0|0
    0|0
    • ya sürükleyici bir haytı var ama sadece kitap olarak değerlendiriyorum onun hayatı bende olsa aman allahım düşünemezdim bile ://

• valla benim hayatım da ekşınlı baya hemde ama farklı açıdan ekşın aşk meşk 2.hatta 3. kalıyor benim için

• Bi' kitap yazmamın vakti gelmiş benim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Kendi içinde özgüven patlaması yaşayan koca k*çlı, tüm sevgilileri tarafından terkedilmiş ve sonunda gidenlerin arkasından söverek içini boşalttığını sanan müsvedde tipli boş bi insan.

Hemcinslerim, kaldırmayın şu pink frued'ın, pucca'nın dötünü filan. Alın bi Ümit Yaşar ne bileyim Cemal Süreya yada Cahit Külebi bir şey okuyun da edebiyatı bu denli alçaltmayın.

0|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın edebiyat böyle insanlarla çürütülmemeli ...

• Almayın, okumayın.

Sevmiyorum bu yeni neslin pucca akımını. Amatör olup da öylesi güzel yazan insanlar var iken, küfür dolu kelimelerle edebiyat yaptığını sanan sümsük beyinlilerin okunması. Ne bileyim, toplum olarak bu kadar küçültülmemeliyiz diye düşünüyorum...

• katılıyorum sana çok geriye giden hayatı küfür olmuş bir nesil yetişiyor çok yazık

• ailesi bozuk çünkü 3. kitabıydı galiba Allah beni böyle yaratmışda anlatıyor.. üvey baba dayağıyla büyümüş anneside pek sallamamış onu :( annesini hastanede ziyarete bile zorla gidiyor. adam buna yemek ekmek vermezmiş.. sevgisizlikle şiddetle büyümüş biri or.. da olur herşey olur.( Ha ters etki yapıp sevgi pıtırcığıda olabilir tabi bu da bir olasılık)

0|0
    0|0
  • o kadar güze bi litap ki hem insanın aklını başına getiriyo hemde gulmekten öldürüyo

0|0
    1|0
    • ben o ceri buna dedi ya anne olamzssın diye orda bir ağlamışım karakol ayağa kalktı ne oldu diye gece gece :))

• ilk kitabını okusan anlarsın niye öyle bir hayatı var. bence cok da suclanmamalı. aslında en iyisini ediyor. neyse...

1|0
    0|0
    • evet ilkinide okudum ama ne bileyim böyle herkese yavşaması mekanda bebeleri kesmesi falan ilginç geldi ailesyle olan durumlarına da çok üzüldüm ama insan beyni işte ne düşünürse ona inanıyor .. :)

• empati kurdugumda sempati duyuyorum. benim de böyle bir yapım var ne edeyim :)

• çok içten bence, severim

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum kitabı okumadım kişiyide gazeteden falan biliyorum.Oros.mudur değil midir doğrusunu allah bilir..

0|0
    0|0
  • Leş bir kitap iki sayfa okuyup kapattım.Ablam sayesinde evimde barınıyor o kitap :(

0|0
    0|0
  • vay arkadaş.

0|0
    0|0
  • Çerezlik kitaplar işte gidip de para vermem ,gider bir arkadaşımdan alır ,okurum .

0|0
    0|0
Yükleniyor...