Konservatuvar mı besyo mu?

Aklım çok karışık ikisinden birine gitcem ama sizce hangisi yan flut piyano keman calabiliyorum spor olarak futbol <3 kort tenis masa tenisi voleybol handball yuzme taekwondo ve muaithai ile ugrasiyorum sizce hangi bölüm olmali?

• Konservatuvar
    52% (12)62% (10)56% (22)Oy Ver
  • Besyo
    48% (11)38% (6)44% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben kort tenisinde gerçekten iyiyim diyebilirim. ama sadece iyi olmak yetmiyor ygs puanı özgeçmişin başarıların filan olması gerekiyo çoğu üniversite için bursa uludağ üniversitesi ve mersin üniversitesi sadece branş ile alan üniversiteler parkur filan koşturmuyorlar bir spora odaklan tenis olabilir çok fazla oynanan bir spor değil şansın artar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Müzik konusunda iyiysen ve kendine güveniyorsan konservatuvar. Ama keman ve flüt çalmakla da bitmiyor sadece. İyi derecede piyano çalman da lazım. Ben yaparım diyorsan kesinlikle konservatuvar. Her türlü iş yaparsın nerede olursa olsun. Hiç olmadı grup kurar canlı müzik yaparsın para kazanırsın. Ama BESYO öyle değil ve yazdığın şeyleri okumadan da yapabilir ve eğitimini alabilirsin. Bana kalırsa kesinlikle konservatuvar seç. (:

1|0
    0|0
  • Hepsinden azar azar ortaya karışık...

1|0
    0|0
  • Benim çocukluk hayalimdi konservatuvar.

1|0
    0|0
  • Seveceğin işi yap insanların dediğine pek bakma ben konsevatuvar seçerdim yerinde olsaydım.

1|0
    0|0
  • Ben olsam konservatuar seçerdim ama tamamen sana kalmış bişe

1|0
    0|0
  • Besyo çünkü ismi çok ilginç

1|0
    0|0
  • tabiki kons

1|0
    0|0
  • spor iyidir her daim

1|0
    0|0
  • B dedim daha mantıklı

1|0
    0|0
  • La bir git CM6 bas desem bön bön suratıma bakarsın çalarım dio bide. Çalmakla tıngırdatmak farklı şeler bir öğrenin *

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...