Alp Arslan Türkeş hayatta olsaydı ?

Türkiyeye büyük emekler vermiş karakteriyle çok sevilen Alp Arslan Türkeş şuan hayatta olsaydı Türkiyede ne gibi değişiklikler olurdu olumlu veya olumsuz ? vefatına en çok üzüldüğüm liderlerden biriydi Atatürkten sonra nur içinde yatsın.

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Başbuğum izindeyiz...

keşke yaşasaydın keşke partimin başında olsaydın

Hepiniz birer Türk Bayrağı'sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.

Alpaslan TÜRKEŞ

Saygıyla anıyorum..

2|7
    2|3

Erkekler Ne Diyor 21

• mhp'li değilim hayatta olsaydı da mhp'ye oy vermezdim ama devlet bahçeli'nin başında olduğu bir mhp'dense türkeş'in başında olduğu bir mhp tercih ederim.

2|0
    0|1
  • Rezil bir halde olmayacağımız kesin.

1|2
    1|2
  • Türkluk ayaklar altına alınmaz

iti kopegi adam yerine koyup meclise koymazdık.

1|3
    0|0
  • Basbug Türkes sensin Alparslara es

Milletinin gözü yasli kurtar onu alparslan türkess.

bu ülkeye gönül veren ölürmü bozkurt ölürmüü,

oguz soyu cenkden irak kalirmi bozkurt kalirmii,

kara kafir dünden cetinn..

hancer pasim bin can silmez,

ödlek oku sine denmez,

itten kurda fayda gelmezz,

demir düsman karasini dagit turanin yasini,

sen vurmassan belasini vururmu bozkurrtt vururmuu !

1|1
    0|0
  • söylediklerine kesinlikle katılıyorum mekanı cennet olsun en azından korkak bi lider olmazdı

1|2
    0|0
  • bi halt degismezdi sanki hayttayken turkiyeyi dusman isgalinden kurtarmis gibi yazmissin tamam iyi bir siyasetciydi ama oyle turkiye icin cok sey yapmadi

2|3
    0|5
  • neden geçmişten medet umuyorunuz anlamıyorm. Yok atatük hayatta olsaydı yok şu yok bu. Sen hayattasın ya işte. Sen onların öncülüğünde bişeyler yapabilirsin. Kitaplarını oku, hayatlarını anla. Ne bu arkadaş milletteki şu yaşasaydı seramonisi!

0|3
    0|1
    • ben bunun adına vefa diyorum yaptıkları için bazı insanları en azaından arada bir anabiliriz

• Ne kadar Türkçü olsamda bu devlette sadece Türkler yaşamıyor bu yüzden artık etnik köken üzerinden siyaset yapanlar bu devleti karıştırmaktan başka bir katkısı olmaz.

0|0
    1|0
  • Geçmişten medet ummanın mantığı nedir. Vah şu yaşasaydı gibi, mevcut durumda ne yapabilirsin ona bak bence. Oda yaşasaydı hiçbir şey olmazdı gene aynı iktidar gene sömürmeye devam. Türkeşin partisinin %50si oylarını iktidara verdiler. Türkeş olsa satmayacaklarmıydı partilerini, patatese, pirince, bulgura ? Gençleri serseri haline getiren bir parti akımı desteklenmemeli bence.

0|0
    0|0
  • Rahmetli hayatta olsaydı ilk olarak ismini yanlış yazdığın için kulaklarını çekerdi senin, ikincisi de partisinin oy oranı hala %8-9 arasında devam ediyor olurdu.

0|1
    0|2
  • Alemdağ'dan Kayışdağ'ından Elmadağ'dan kurtlar inerdi. Auuuwwww.

1|0
    0|3
  • kendide çocukları da maşallah hırsızdır...

0|0
    1|0
  • Olmasada olurdu

1|2
    0|6
  • bende severdım. ama adını yanlıs yazma olur mu.

0|1
    0|1
  • lisede..üniversitede karşımızda uluyan köpekleri gene olurdu fark yok yani...balık baştan kokarmış...

1|0
    0|1
  • Ne garip Alparslan Türkeş hayranı bir genç bu sitede paylaşımlarda bulunuyor. Türk örf ve adetlerine ne kadar da uygun. Tam da Türkeş in arzuladığı profil.. :)

0|0
    1|0
  • bence hıcbır degısıklık olmazdı ulkucu hareket asla ıktıdar olamaz etkılı de olamaz bugun akpyı ıktıdar yapan mhp tabanıdır

0|0
    0|2
    • senin düşüncen saygılıyım

• gercekler bunlar kımse kusura bakmasın ıstedıgınız kadar eksı puan verın mhp den bır cacık olmaz ve zıhnıyet degısmelı delıkanlı dıye gecınen mhplıler gercekten bunu gostermelı bır durusları olmalı bgun mhpnın kaybetmesınde en buyuk faktor ne kadar cakal cukal varsa hepsı mhplıyız ayagına mafya ayakları yaptı ınsanlara ve bu partıden de bu anlayıstanda bıktı mıllet

• Deniz Gezmiş hayatta olsaydı ? Ya geçin şu soruları silinmesi gerek.

0|1
    0|4
  • nur içinde yatsın başbuğum

0|0
    0|0
  • Sen ülkücü olsaydın bu sitede olmazdın zaten emin ol :)

0|0
    1|0
  • ne emek vermiş merak ettim

1|1
    0|4
    • kaç yaşındasın ?

• bunu sana anlatıcam arkadaşım

Kızlar Ne Diyor 7

• onu destekleyenler çok olsaydı belki de türkiye bu durumda olmazdı

1|0
    1|0
  • Ölmüş gitmiş..

0|0
    0|0
  • Nasyonel sosyalist black metal yapardı

1|0
    1|0
  • he.

0|0
    0|0
  • Hic bir fikrim yok.

0|0
    0|0
  • hiç bir değişiklik olmazdı ne yapmış türkiye için ?

1|0
    0|2
  • 1960 : darbecisidir , ne türkü ne demokratı ya ! üzerinde MENDERESİN AHI VAR !

bir sözü var , en kötü demorasi ; en iyi ihtilalden daha iyidir ... ( bu sözüde darbeyi yaptığı arkadaşları taafından , ülke dışında büyük elçi olarak atandığı için söylemiştir... )

1|0
    0|1
Yükleniyor...