Nişanlım sürekli başka bayanlara bakıyor ve onların dikkatini çekmek istiyor.

Uzun soluklu bir ilişkimiz vardı. Nişanlandık yalnız nişanlım benim yanımda bayanlara çok bakıyor. Sinema,tiyatro, alışveriş,restorant vs yerlere gittiğimiz zaman mutlaka gözüne birini kestiriyor, güzel bir bayanı ve ardından başlıyor sürekli kafayı oraya çevirmeye ben farkedince de başka yere bakıyor. Neden öğrenmek istiyorum.

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sürekli bakıyorsa seni yeterince sevmiyor bence

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 15

• bakar herkes endişelenme.

0|1
    0|0
    • çok rahatsız oluyorum ama bunu nasıl dile getirmeliyim?

• bakışını yakaladığında şöyle söyle.. "-sen onlara bakarken bana bakanları gözün görmüyor galiba de"

• Erkek milleti işte, doğası gereği normal davranıyor. Çok rahatsız edici boyuttaysa orası ayrı tabi, ama özellikle baktıkları kızlara bir dikkat et, üstlerine başlarına, giyimlerine, saçına makyajına... Baktığı 10-15 kızı incelediğinde bir beğenisi olduğunu ve o tarza yöneldiğini farkedebilirsin. Sende kendini o tarzda modifiye et :)) Makyajsa makyaj, giyim kuşamsa giyim kuşam... Sonra da al karşına, bakmamasını istediğini konuş, sebebini öğrenmeye çalış ;)

0|0
    0|0
  • saygısızlık yapıyor.normali sen yokken bakması.kimsenin dotunu kaldırmam yanımda hatunum varken.

1|0
    0|0
    • tabi karşı taraf bi havaya girio dimi:D

• aynen gerek yok yanımdakini yüceltirim karşı tarafın ego tatminine hizmet etmem.

• neden onunla konuşmayı denemiyorsun. insan begenmedigi kızlara da bakar. garipseyebilir. mesela ben kış ortasında mini etek giyenlere bakarım ama etkilendigimden değil garibime komigime gittiği için. ona sormadan onun gözünün dışarda olduğunu düşünmen yanlış olur. kendisine sor, rahatsız olduğunu söyle, her şeyde araya ayrılık sokunca sonradan deli gibi arıyorsunuz, hele inkar edenler, işte en çok arayanlar onlar :) konuş onla.

0|0
    0|0
  • elde var bir sutla istedigine doya doya baksın evlendıgın zaman aldatılacagın kesın benim yanımda sevgilim varken onun goslerı dısında hiç bir seyle temas kurmam ısterse biri yanımda ölsün ve ayrıca sevgilim caktırmadıkdan sonra ne halt yıyorsan ye dıyo ole oldugu halde dusunmedım dusunmemde

1|0
    0|0
  • Demekki aradığı şeyleri sende bulamadı. yada var ama farkına varamadı ona nasıl bir sevgili istediğini sor istediği kalıba girebiliosan öyle dene ama giremiyosan ayrıl çunku bu adam seni aldatır fırsat geçsin yeter

0|0
    0|0
    • istediği kalıba giremem bu ben olmam o zaman

• ozaman ayrıl. senin yanındayken gözü dışarıda olan adamla değil gözü senden başkasını görmeyen adamın yanında mutlu olursun. Ve unutma her zaman daha yakışıklısı daha seveceni daha varlıklısı vs vs dahası vardır unutma

• Neden insan sevdiğinden baskasına gözü kayar. belki karakter gereği sadık değildir, yada "sevgilim sen benim sevgilim olmayabilir misin?" diye içten bir soru soruyordur kendine. Ama gunahını almayalım, yada senide sacma düşüncelere salmayalım. sadece seni kıskandırmak yada gıcıklığınada yapıyor olabilir. belkide senden bir tepki bekliyordur kendince seni tartıyordur beni ne kadar seviyor diye..

0|0
    0|0
    • kıskandırmak için olmadığına eminim.

• O zaman neden baktığını açık bir şekilde sor. Sende bir eksiklik olup olmadığını al karşına konuş. Bunun nedeni sadece görsellik değil, manevi olarakta uyuşuyormusunuz tam olarak. eğer kafasında kurduğu hayale seni yerleştiremiyorsa sıkıntı var demektir. Ama kimse tam olarak birbirinin hayal ettiği insan değildir zaten. Ama nişanlının seninle ilgili hayal kırıklığı olup olmadığını öğrenmeye çalışl. Bunu yaparkende sakin ol, kırıcı değil, yapıcı yaklaş olaya. Belkide basit bir göz çapkınlığıdır.

• demekki onun gözünü doyuramamış sın gerçi erkeklerin gözü geç doyar ama sende çaba sarf etmelisin. şuda gerçek sonuç sana bağlı

0|0
    0|0
  • ilklerde hep öyle gelir size seviyorsunz çok andan

0|0
    0|0
    • ne ilki ya 10 senedir beraberiz

• kaç yaşındasın merak ettim

• 36 neden merak ettin

• peki ilgisinin senin üstünde olması için sen nasılbir çaba sarfediyorsun sende bak kıskansır bakakalım sana tavrı ne okacak ona göre verecek bi cevap olur ona

0|0
    0|0
  • hiç sevmem kadın olsun erkek olsun böyle dingilce hareketler yapanı, valla insan evlenecegi kişiye dikkat edicek bir ömür böyle hareketlere kolay kolay katlanılamaz

0|0
    0|0
  • onun cinsel istekleri fantazi içeriyormu?

0|0
    0|1
  • Gözü dışarda abazanın :)

1|0
    0|0
  • gözü sende degil sen ona aşıksan yazık bi durum..bu konuyu ciddi olarak konuş

1|0
    0|0
  • benim sevgilim yapsa ayrılırdım.Gözü başka yerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• o şimdiden böyleyse işin var böyle tiplerle konuşup sözler alsan bile yine aynısını yapmaya devam eder ayrıl ondan bence onunla evlenip kendine yazık etme

0|0
    0|0
  • sende yap aynısnı farketmesini sağla başkasına baktığını bakalım napcak :)

0|0
    0|0
    • bana çok güveniyorr

• kaybetme korkusu yok evet çünkü nişanlandık ayrıldık 4 sene sonra tekrar nişanandık

• çok iyi değil bunun sonu bence..dikkatli ol ve güzel güzel konuşmayı dene

• bence biraz dha kendine bakmalısn artk onun ilgisini çekmiyor olabilrsn arkadsım..

0|0
    0|0
  • yol yakınken dön derim bu adam düzelmez

1|0
    0|0
  • at nisani gitsin

0|1
    2|1
  • Sen yokken yapmasi daha dogru tabi. Ne yapsin tecrubesiz.

0|0
    1|1
  • bir bayan biran ilgisini çeker göz ucuyla bakr anladım da beğendiği bayana sürekli bakması yanlış. Sevdiğin ve kıskandığın için sana öyle geliyor da olabilir. Nasıl bir nişanlılığınız oldu, birbirinizi çok tanımadınız mı?

0|0
    0|0
    • 10 senedir beraberiz daha ne diyim

• Herşeyden önce en iyi cevap olarak seçtiğin yanıtı iyi düşün derim. O tür cevaplar öylesine yazılıyor da olabilir. Yanında kızlara bakıyor diye seni sevmiyor anlamı çıkmamalı. O senin nişanlın, seninle evlenmeyi düşündüğü için eline o yüzüğü taktı ve bir şekilde ilişkinizi besleyip büyütmelisin. Sevgisini hissediyorsan kızlara bakmış bakmamış, fazla takılmamalısın. Hem 10 yıldır berabersen iyi tanıyorsun bunu konuşabilirsin. Üzülüyorum yanımda onlara baktıüğında diyebilirsin.

• aldatır o öyle adam mı olur ya o ne adam mı o tövbe ben olsam tekme tokat girer kafasını gözünü yarar sonrada alır çantamı eve giderdim bu kadarda seviyesiz olunmaz ama.. onurunu daha fazla zedeleme sert bi dille aklını başına toplaması gerektiğini söyle

0|0
    0|0
    • O dediğini yapmamak için kendimi zor tutuyorum.

• ha hahahaaa zor mu tutuyorsun çok geç kalmışsın o zaman saplarım bıçağı valla bi tarafına bok bakar bida neyiz ben eşyamı diğer lerine daha yakından bakmak için yolu gösterirdim

• demek ki seni takmiyor. nisanlini tanimiyorum ama bu adamin kani bozuk. düsün yarin evli olunca nereye kadar gider bu. insan tbiki bakar ama senin anlatign biraz abartili bence. konus ve sor. hala bakip duruyorsa nisani at gitsin

1|0
    0|0
    • sormak nasıl sorulur ki böyle bir soru tabiki bakmıyorum diyecek sen yanlış gördün vs. zamanında böyle cevaplar verdi yani

Yükleniyor...