Tiyatro izler misiniz ?

Tiyatro izler misiniz ve izlediğiniz unutamadığınız oyun varsa bir replik

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• İzliyorum.

Replikler aklimda kalmaz. Oyun isimleri de kalmaz. Ama cok guzel izledigim seyi anlatirim :)). İnsanlarin da isimlerini unutuyorum zaten.

Macbethe uc dort kere gittim. Hep farkli oyuncularla. Yedi yasinda ferhangi seylerle basladim. Piyuvvv hala oynuyor. Adam bikmadi.

Son gittigim oyun hmmms. Dur hatirlayayim. ... İyi insani. Bak basi kasabanin ismi unuttum o yuzden :)).

Simdi gene bakiyorum. Guzel muzikal istiyorum. Denk gelirsem super olacak.

Operaya sicak bakmazdim. İlk gittimde yarisinda cikmjstim, Gittigim oyunla alakaliymis meger, la triviatayi cok sevdim. God bless allahsizim.

Tiyatro mu iiiy yapana da kafa atiyorum ayrica.

0|1
    0|0
    • :D:D:D:D:D kafa atıyorsun yapana :D Tiyatro yapıyorum inşaa etmek anlamında ama

• Eğitim almadan asla drama eğitimi almaları gerek bir çoğunun diksiyonu bile bozuk hele o flash tv deki gerçek kesitmi ne aman tanrım o nasıl birşey

Kızlar Ne Diyor 11

• Tarla Kuşuydu Juliet

- O öten tarla kuşuydu Juliet.

+ Hayır Romeo, bülbüldü.

- Tarla kuşuydu!

+ Bülbüldü!

Gene de sevdim onu. Sonra hiç bitmemiş, hep başlamıştı.

- Çünkü benim bildiğim tek bülbül sensin Juliet...

Hayatımın en vazgeçilmez tiyatrosuydu, asla unutmam.

Asla...

1|1
    0|0
  • Resimli Osmanlı Tarihi ve Asiye nasıl kurtulur...Asiye nasıl kurtulurda oyunu böjüp soru soruyordu Cengiz Toroman baş karakterimiz Asiye kötü annesi yüzünden sokaklara düşmüş ve büfeden sandviç çalmıştı büfeciyse bu hırsızlığı görüp asiyeye sapıkça saldırmaya kalkmıştıbunun üzerine soruldu:

-Asiye şimdi ne yapsın?

Ve yürekli bir ses cevap verdi...

-Sandviç yemeğe devam etsin diye

Bize komik gelen bu cevaba karşılık şöyle bir yorum geldi...

-Çok sandviç yediniz galiba...

Abartmıyorum aralıksız beş dakika seyirci olarak koptuk:-Dadam bozuldu tabi Cengiz Toroman kusura bakmayın falan dedi bunu unutmam:-D

0|1
    0|0
    • :D izlemiştim o oyunu

• Ekibe gerek yok bende oyuncuyum mutlaka doğaçlanabilecek bir cevap geliyor seyirciler arasından

in your face tiyatro deneyin

• Güzeldi ya valla:-)birçok oyuna gitmişimdir fırsat buldukça ama benim ilk ikim bunlar:-)

• Pek fırsat bulamıyorum ...

0|0
    0|0
  • ünideyken izlerdim

0|0
    0|0
  • Eskiden her cuma izlerdim şimdi uğramaz oldum. Hatırlamıyorum şu anda..Sanırım yaşar ne yaşar ne yaşamaz vardı güzeldi.

0|0
    0|0
  • evet ben izlerim

0|0
    0|0
  • hayır izlemem

0|0
    0|0
  • DUİSBURG DA DOĞMUŞUM , HAYATA DOYMUŞUM.

"LEYLA NIN EVİ" ADLI OYUNDAN. YAZAN ZÜLFÜ LİVANELİ .

0|0
    0|0
  • İnsanlar Alemi.

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|1
  • sinemadansa tiyatroyu tercih ederim çok severim ama şu an için aklımda kalan bir replik yok bir de bir delinin hatıra defterine gidebilsem hoş olcak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İzlediğim ilk tiyatro olan "Ölüm Uykudaydı" ve son olan (o zamanlar "meşhur" olmayan Erdal Beşikçioğlu'nun Çelebi Mehmed rolünde döktürdüğü) "Şeyh Bedrettin" de unutamadığım bir replik çıkmadı. Üçüncü bir oyun izlemiş değilim. Shakespeare, Oscar Wilde oyunlarına gitsem çok replik çıkardı :) Onların da film versiyonlarını izliyorum

0|1
    0|0
  • Bir ay önce gittim.

"Üniformalar kin tutar, kir tutmaz ki."

0|0
    0|0
  • Tiyatro izlemeyi çok severim geçen sene aklı havada oyununda padişahın (Alirıza Kubilay) hezarfen Ahmet çelebi hakkında --duyduğuma göre bu Ahmet çelebi saraydan uçuş iznide almamıştır demesi ve benim sesli gülmem=)

0|0
    0|0
  • Bunu mutlaka izle>>> link ::)

0|0
    0|0
  • Cıks

0|0
    1|0
Yükleniyor...