Kendi kültürümden olmaktan korkuyorum, ne yapmalıyım?

Memleketim trabzon ama doğma büyüme istanbul`luyum üniversiteyi amerikada San Francisco da State Universitesini kazandım oraya gidiceğim için ingilizce bilmek şart benim ingilizcem de çok iyi ama korkuyorum türkçeyi unuturum diye ne yapmalıyım sizce ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Korkma yahu, 4 sene de oyle bi gerileme yasamazsin. Zaten illa ki aralarin gelmeli gitmeli olucak, beynin Turkce' den kopmayacak yani tamamen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :-))))) korkma olmazsin, o yasi gectin.cocuklukta gitseydin unuturdun, ya da kötü konusurdun, ama bisey olmaz. Özenti olacam dersen tabii, dilini bozarsin.yinede türkce kitap okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu kadar eğitim almıs birinden böyle soru çok garip geldi doğrusu.4-5 yasında değilsin nasıl unutcan Türkçeyi :D

1|0
    0|0
  • delimisin yaa sonsuza kadar yaşamıcana göre orda unutmazsın en fazla böyle 10 yıl falan kalırsan biraz bozukluklar olabilir konuşmanda okadar

0|0
    0|0
  • Turkiye'de sadece 4 yil yasadim ben bile unutmadim birsey olmaz merak etme :)

0|0
    0|0
  • Unutulmuyor merak etme

ben sadece türkçe rüya görmeyi bırakmıştım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sonradan ingilizceyi öğrenebilip ,bu yaşına kadar konuştugun dili unutmaktan korkuyorsan eğer ben senin salak oldugunu düşünürüm..

0|0
    0|0
  • orda bi sürü türk dernekleri var.onlarla irtibata geç,hem sana her konuda yardımcı olurlar hemde boşzamanlarında oaraya gidersen türkçeni unutmazsın.

0|0
    0|0
  • Türkçe kitap oku.Türkçe sitelerde takıl.Biraz geriler ama korkulacak kadar kötü bir durum olmaz bence.

0|0
    0|0
  • Bize her yer trabzon demiyomusun sen sana bişe olmaz trabzonluysan :D

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten orayı kazandı isen ve o akıl var ise türkçeyi de unutmazsın

0|0
    0|0
  • unutmazsın merak etmee

0|0
    0|0
Yükleniyor...