Bu resmi bilen var mı?

Bu resim bir film mi yoksa gerekmi. Bana bir film gibi geldi. Eğer film ise adını veya bu fotoğraf hakkında birşey bilen var mı?

link

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• link

"SOKAK ÇOCUKLARI...

Bu fotoğraf SABAH arşivinden... Ali Öz'ün görüntülediği çocuklar toplumun en büyük yarası. Tek isteğimiz yurtlardaki çocuklara örnek olmaması... "

2|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• film mi gerçek mi bir fikrim olmasa da çocuğun gözündeki bant o kadar temiz ki sanki foto için özellikle takılmış gibi duruyor ama bilemem belki de gerçektir

1|1
    0|0
  • çok kötü görünüyor :S

0|0
    0|0
  • burnumun direği sızladı resmen :(( o bakışlar falan off ..anlatılmıyor ki :((

0|0
    0|0
  • bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • nickfukarası arkadaş geldi aklıma

0|0
    0|0
  • bu resmi avatar olarak kullanan bi kullanıcı varr , inş o damlarda cevaplar sorunu :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sanki daha önce gördüm gibi bir fotoğrafçının yayınladığı bir kereydi

0|1
    0|0
  • bu resim bizim <3 nerden geldi bilmiyorum :(

0|1
    0|1
    • sen nerden aldın o resmi bir zorla kendini hatırlamya çalış. bu resim hakkında nokta kadar bilgiye ihtiyacım var. ne biliyorsan yaz dostum nerden aldın falan filan

• :) hehe cidden çok etkileyici bir resim haydi selametle :)

• izlemediğim film yoktur. filmden değil. gerçek.

0|1
    0|0
    • abartma. her filmi izleyemezsin.

• benim işim film izlemek günde en az 6 film izliyorum yıllardır. ne biliyonki abartma diye dalmışın mevzuya soru sormuşsun cevap verdik. aran dur. tamam.

• ha bide soruyu soranda değil yazan adamında günahını aldım. neyse. selametle.

• Ceza'nın sokak sanatı şarkısının videosunda vardı. kendi düzenlemesi midir bilmiyorum ama.

0|0
    0|0
  • filmse bile, gerçek olandan farkı ne ?

0|0
    0|0
  • sol üstteki velete bak nasıl dibine vuruyor körüklemiş :)

0|0
    0|0
  • Evet bazı haber sitelerinde görmüştüm :)

0|0
    0|0
  • Film değil.Güzel fotoğraf.

0|0
    0|0
  • filme benziyor kamki

0|0
    0|0
Yükleniyor...