Kapat

Bu resmi bilen var mı?

Bu resim bir film mi yoksa gerekmi. Bana bir film gibi geldi. Eğer film ise adını veya bu fotoğraf hakkında birşey bilen var mı?

link

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• link

"SOKAK ÇOCUKLARI...

Bu fotoğraf SABAH arşivinden... Ali Öz'ün görüntülediği çocuklar toplumun en büyük yarası. Tek isteğimiz yurtlardaki çocuklara örnek olmaması... "

2|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• film mi gerçek mi bir fikrim olmasa da çocuğun gözündeki bant o kadar temiz ki sanki foto için özellikle takılmış gibi duruyor ama bilemem belki de gerçektir

1|1
    0|0
  • çok kötü görünüyor :S

0|0
    0|0
  • burnumun direği sızladı resmen :(( o bakışlar falan off ..anlatılmıyor ki :((

0|0
    0|0
  • bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • nickfukarası arkadaş geldi aklıma

0|0
    0|0
  • bu resmi avatar olarak kullanan bi kullanıcı varr , inş o damlarda cevaplar sorunu :))

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• Sanki daha önce gördüm gibi bir fotoğrafçının yayınladığı bir kereydi

0|1
    0|0
  • bu resim bizim <3 nerden geldi bilmiyorum :(

0|1
    0|1
    • sen nerden aldın o resmi bir zorla kendini hatırlamya çalış. bu resim hakkında nokta kadar bilgiye ihtiyacım var. ne biliyorsan yaz dostum nerden aldın falan filan

• :) hehe cidden çok etkileyici bir resim haydi selametle :)

• izlemediğim film yoktur. filmden değil. gerçek.

0|1
    0|0
    • abartma. her filmi izleyemezsin.

• benim işim film izlemek günde en az 6 film izliyorum yıllardır. ne biliyonki abartma diye dalmışın mevzuya soru sormuşsun cevap verdik. aran dur. tamam.

• ha bide soruyu soranda değil yazan adamında günahını aldım. neyse. selametle.

• Ceza'nın sokak sanatı şarkısının videosunda vardı. kendi düzenlemesi midir bilmiyorum ama.

0|0
    0|0
  • filmse bile, gerçek olandan farkı ne ?

0|0
    0|0
  • sol üstteki velete bak nasıl dibine vuruyor körüklemiş :)

0|0
    0|0
  • Evet bazı haber sitelerinde görmüştüm :)

0|0
    0|0
  • Film değil.Güzel fotoğraf.

0|0
    0|0
  • filme benziyor kamki

0|0
    0|0
Yükleniyor...