İzmirliler bir bakın?

Arkadaşlar İzmir'de öğrenciyim Burada katılabileceğim ücretsiz kurslar var mıdır? Ücretli kurslara baktığımda 1000 tl küsür dediler, bir de size sorayım dedim.

Güncellemeler:
Kurstan kastım diksiyon, gitar, yüzme kursu vb kurslar

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Uygun fiyata gitar dersi veren arkadaşım var. Onun dışında üni. okuyorsan ordaki topluluklar yeterlidir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• İzmirin hangi semti

0|0
    0|0
  • Ne kursu isyorsun ki

0|0
    0|0
    • güncelledim soruyu

• Ya sanırım halk eğitim kursları filanda olabilir bornovada var zaten

• burada yok sanki kurs pek bir şey bulamadım internette bornovadaki kurslar hakkına

• Nasıl kurslar

0|0
    0|0
    • Yani kendimi geliştirmemde katkısı olacak kurslar mesela diksiyon kursu ya da gitar vs kursları olabilir

• buraya yorum yazabilirsin

Kızlar Ne Diyor 2

• Universitedeki topluluklara katil. Egede okuyorsan gecen hafta alımlari sondu ama bir gidip konus istersen. Bir de halk egitimin ucretsiz kurslari oluyor. Hangi ilcedeysen oranin halk egitimine gidip bilgi alabilirsin canim

0|0
    0|0
  • Izmirde birsuru etkinlik var bulursun muhakkak. Ben cok bilmiyorum ama izmire gelen butun etkinlikler app store da ve play store da İzmir büyükşehir belediyesinin bir uygulamasi var. Orada konserler etkinlikler fuarlar falan ne arasan var. Çogü da ücretsiz canim. Oradan günlük olarak da kontrol edebilirsin. 😂 tabii sen kurslara bakmistin. Bilmem ama belki orada bulursun güzel yer İzmir

0|1
    0|0
    • şu uygulamaya bakayım, kurs yoktur gibime geliyor ama etkinliklere giderim hiç olmazsa :)

Yükleniyor...