Sizce ingilisce hocasi olsam azmi para kazanirim?

yani diyolarki hocalarin parasi az amma en buyuk hayalim ingilisce hocasi olmak

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Cok kucuk hayalin var. Ingilizce hocalari ac kim ayrica sayisiz hoca atama bekliyor. Onun yerine baska birsey dene. Benim ana dilim ingilizce ve ispanyolca. Kabin memurlugu yapiyorum maasim 9.000 minimum 5.250 ve 30.000 e kadar gidiyor. Tabi ana dilin gibi ingilizce yapman en az 5seneni alir. Ki ben kanada da yasadim ondan oyle. Yurt disindada yasaman lazim. Dil kurallariyla ingilizce olma. You are so good demek var aptal gibi birde u good demek var anadilin gibi.

0|0
    0|0
    • amma benim kendi dunyam var

• Hayalin kucuk derken hayalini kucumsemedim !! Basit hayal kuruyorsun. Yani kim para kazanamayacagi veya kariyerinde ilerleyemeyecegi bir medlegi secer ki? Yani bosver sen onu. Bir suru meslek var ingilizceye dair

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Olursan kazanırsın

0|0
    0|0
  • Özel ders verirsen işin rahat bide bol vakit ayırırsan uygun fiyattan saati 70 lira vb iyi gelir yani günde 3 4 özel ders versen 3 4 saat

0|1
    0|0
  • ne azı be dünyaları götürüyolar :D yeminli tercümanlıktan ayrı para özel derslerden ayrı okuldan ayrı para yerinde olsam zaten okuduktan sora akademik olur devam ederim şu an 3800 4 e yakın maaş alıyolar üni hocaları :D

0|0
    0|0
    • gercekdenmi bunu bilmiyodum

• sen peşle onu atamalarıda iyi yani diger ögretmenlere göre akademik olarak devam etmek en mantıklısı zaten bölümüde seviomuşun yardır yolunu bul :D

• ingilizce yazmasını öğrenmeden bence olma sen.

0|0
    0|0
  • ol :D

0|0
    0|0
  • hayır öğretmen maasın yetmezse bile turistlik bir şehirde isen tercümanlık rehberliik evde mütercimlik yapabilirsn :)

0|0
    0|0
  • italyanca ispanyolca hocası filan olsan özel derslerden çok iyi kazanırsın bence

0|0
    0|0
  • dünyada en çok kullanılan diller ingilizce rusca ispanyolca :)

0|0
    0|0
  • türkçede iyi olmadığın ortada :D bir de ingilizceyi dene öyleyse :D

0|0
    0|0
  • Yooo iyi parası kim diyo az :D

0|0
    0|0
  • ingilisce hocası ne iş yapar?

0|0
    0|0
    • coculara ingilisce oyretir

• ben zaten azeriyim azerbaycanda ders vericem insallkah kismetse

• Rusça biliyorsun o zaman, Azerice biliyorsun, Türkçe de biliyorsun, ingilizceyide öğretecek seviyede öğrenirsen , öğretmen olmasanda kazanırsın ya sen para..

• bence hayalini kovala malca düşünmesinler parası için yapmiycaksın hayal bu

0|0
    0|0
  • parasının mk
    git ol hoca da kurtulak :D

0|0
    0|0
  • Parası mı az :D önce sırtını devlete daya sonra daya özel dersi daya özel dersi köşesin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tabiki para önemli ama önceliğinin severek yapacağın birşey olması gerektiğini düşünüyorum ve parası eğitim verdiğin yere göre değişir

0|0
    0|0
  • atanırdan her öğretmenin alacağını alırsın özel okullarda da çalışman için verici olmalısın ya da torpilin bence sen ingilizce bil başka iş yap canım

0|0
    0|0
  • En büyük hayalin oysa ol gitsin o zaman :)) ingilizce öğretmenliği okuyorum pişman değilim ve dersler de çok eğlenceli geçiyor :) ingilizce öğretmenliği oku asla pişman olmazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...