Arkadaşlar Buraya Dikkat!!!

Arkadaşlar buğün toplu taşıma aracına binerken önce leş gibi bir koku karşıladı beni ve yolculuk tam bir kaosa döndü. sizce toplumumuzun parfüm kullanma özelliği yok mu ?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Metrobüslerin havalandırma kısmına meyve kokulu parfümler konacakmış. İçeride hava üflenirken bu kokular da üflenecekmiş.

Rezilliğin böylesi. sktrgitduşalya.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Öyleler malesef. Ben de zenginler gibi her yere taksiyle gitmek istiyorum :(

0|1
    0|0
  • katılıyorum israilliler ilk sırada sonra biziz heralde deodrant kullanmayı adam alışkanlık edinememiş parfümü bırak

0|1
    0|0
  • Off ya igrenc :/ Ne biliyim millet dus almiyor mu yaa :( Bir de toplu tasima araclarinda haci misi sürmüs insanlar varsa kendimi disari atasim gelirdi hep :D uff nolcak bu bizim insanlarin hali...

0|1
    0|0
  • Dus alsınlar

0|1
    0|0
  • bencede kötü kokuya tahammül edemiyorum keşke bizim gibi onlar da duyarlı olsalar

0|1
    0|0
  • parfümü geçtim deodorant kullansınlar bari ya

0|1
    0|0
  • parfümü geçtim su ve sabun yeter

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• parfümü bırak duşunu alsa ne mutlu sadece otobüsde değil her yerde malesef pis insanlarımız var. biede dinen yıkanma zorunluluğu olmasa imiş way halimize o zaman

0|1
    0|0
  • benim evde yığınla var bende kullanmıyorum nsadece ayrıcalıklı günlerde falan bu duşa girmekle alakalı hayvanların duşa girdiği yok kj o yüzden

0|1
    0|0
  • bazen bende de tam tersi düşünce oluşuyor, bu kadar parfüm sıkılır mı diyorum

0|1
    0|0
  • onlardan biri benim

0|0
    0|1
  • Sırf bu yüzden araba sahibi olmak zorunda kaldım.

0|0
    0|0
  • eskiden deodorantmı varmış. sağlığa zararlı bence terlemeyi engellemesi

0|0
    0|1
Yükleniyor...