Deccal, İlluminatı ve Yeni Dünya Düzeni. İnanıyor musunuz?

Son yıllarda popüler kültür bize pek çok geyik malzemesi verdi. Bunlardan biri de: İlluminatı . Melekler ve şeytanlar filmini izleyen, internette bir kaç yazı okuyan herkes “abi adamlar dünyayı yönetiyo” tarzı muhabbetler yapmakta. Deccalın ahir zamanda geliceğine dair söylentiler olduğuna göre deccalın mısır piramidleriyle alakası ne olabilir ki ? Bana çok saçma geldi buna inanan var mı gerçekten ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece Marduk'a inanıyorum.Marduk gelecek hepimizi sevecek.

Marduk'un Babil mitinde çok sevecen bir rolü vardır.

Yahu her Zeitgeist izleyen Dünya'yı şu kadar aile yönetiyor,her İllumunati adını duyan abi çok gizliler,bir de opus dei var o da fena.Ya masonlar,bunlar taşçıymış şimdi Dünya'y beceriyorlar geyikleri azalarak bitsin.Madem tapınakçılara,mistiklere merak saldınız gidin Gülün Adı,foucolt sarkacı filan okuyun bari bir işe yarar.

Çok gizli illumunati google arama sonucu Yaklaşık 32.900.000

New World Order Yaklaşık 175.000.000

Deccal Yaklaşık 1.460.000

stupidity Yaklaşık 44.800.000

New world order>stupidity>illumunati>deccal

0|0
    0|0
    • marduk beni sevvvvvv!

• evet ya aliyim degilmi ama senin bu madur severlerin tipini hic begenmedim! o ne oyle seytan carmpis gibi :S

• Eğer şeytanın kendisine tapanları çarpma gibi bir huyu varsa çarpılmış olabilirler.Bilemiyorum.Tanışıklığımız yok.

Erkekler Ne Diyor 7

• zeitgeist belgeselini izlemenizi tavsiye ederim

fakat din müessesesine fazla dadanmış belgesel tadında izlerseniz size faydalı olanı alabileceğinizi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bi' bakmakta fayda var diyorum, eski dost sikkocan baya kendini vermiş bu işe...

link

0|0
    0|0
  • Kısmen bazı gerçekleri yansıtsa da bu gibi konular bazı cahil, yoz , akıl yoksunu insanlar dalga geçmekle yetinirler.Dünyayı yöneten demek doğru olur mu bilmem fakat tek bir güç var.Onların zekalarını,sistemli planlarını ve güçlerini bilmek mümkün.

0|0
    0|0
  • deccal gelecek. ullimunati topluluğunu internette arastır goreceksin.. amaa ullimunati deccalmıdır dersen? olada bilir olmayada bilir!

0|0
    0|1
  • Lucifer a sormam lazım.

1|0
    0|1
  • Nelere inanıyorlar bunlaramı inanmayacaklar.

0|0
    0|0
  • deccal gelecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet inanıyorum ve bu ne kadar saklanmaya çalışılsa da gerçek.Dünyayı yönetmeye çalışan insanlar var tamamen ele geçirmek isteyenler ve bunu yaparken de insanları uyutmaya çalışıyorlar.Peki onlar işlerini hallederken nasıl bizi uyutuyorlar.Cevap çok basit: Televizyon, internet ,terör ,savaş vs herkes kendi derdine düşmüşken onlar saman altından su yürütüyorlar.Ama artık UYANMA VAKTİ! En azından bilinçlenelim bu konuda..Buyrun: link

0|0
    0|0
  • bunlar iyice alay konusu olmaya başladı,böyle bir grup olduğu kesinde,deccalin kurduğu konusu pek inandırıcı gelmiyor ve dünyayı yönettikleri.

0|0
    0|0
  • deccal kim

0|0
    0|0
    • Kıyamete yakın zamanda çıkacağı ve insanları kötü yola sürükleyeceği söylenir...Daha ayrıntılı bilgi için: link

• Neden bilmiyorum ama ben inandım :(

0|0
    0|0
  • Deccalle ilümunatinin bağlantısı neymiş pardon onu bne bilmiyorum ?

0|0
    0|0
    • illuminati deccalin dunyayi kontrol altinda tutmak icin 1776 yilinda kurdugu gizli orguttur ve logo olarak ucgen icinde tek goz piramit pergel ve cetvel kullanirilir. Logolarda tek goz kullanilmasinin deccali temsilen oldugunu okumustum. Peki senin bildigin nedir illuminanti hakkinda?

• Ruhlarını satyorlar hepsi şeytana tapıyorlar klipleri görmüyormusun ? şeytan iççin çalışıyorlar seksi,fuhuşu ön planda tutuyorlar ruhlarını onun emrinde çalışmaya adıyorlar ;)

Yükleniyor...