Bruce LEE ve oğlu Brandon LEE hakkında neler biliyorsunuz?

Bruce Lee'nin Washington üniversitesi felsefe bölümünü bitirip lisans aldığını ve filozof olduğunu duymuşmuydunuz? Henüz 32 yaşında sebebi hala net olarak bilinemeyen bir şekilde öldüğünü ve otopsi raporunda bile ''ölüm sebebi bilinmiyor'' yazdığını biliyor muydunuz? Yaklaşık 20 yıl sonra henüz 28 yaşındayken oğlu Brandon Lee'nin başrolünü oynadığı The Crow filminin setinde çekimlerin bitmesine 8 gün kala ve düğününe 1 hafta kala sette boş ve sahte olması gereken silahın gerçek ve dolu olması sebebiyle vurularak öl (dürül) düğünü duymuş muydunuz? İki muhteşem insan ve iki trajik son..

Bruce LEE ve oğlu Brandon LEE hakkında neler biliyorsunuz?

1|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bruce Lee hakkında eğer vefat etmeseydi yine aynı şekilde vücudunu geliştirseydi vücudu kurşun geçirmez bir hâl alacaktı deniliyordu

0|2
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir acayiptir bu baba oğulun hikayesi. babasının filmleriyle açıkçası çok ilgilenmedim. ben jackie chanciyim. 2. sınıf filmlerin adamı olan oğluysa hayatının rolünü oynadı kültleşti ve öldü adam. tabi filmin yönetmeni alex proyaz ında tarzının çok ayrı bir değeri vardır benim için. ardından çektiği dark city en sevdiğim konsepte sahip filmdir.

0|1
    0|0
  • Adaşım iyi adamdı.

0|0
    0|0
  • bende hel, kopter kaza mı ne yaptı diye biliyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...