Başka bir grup dinleyince Iron Maiden'i aldatmış gibi hissediyorum. Sizde de oluyo mu bu durum?

Soruyu yazdım yukarıya, onu okuyun yeter gibime geldi sanki.

Güncellemeler:
Yeni aklıma geldi: Fear Of The Dark... (Ula arkadaş "Fear Of The Dark" yazdım öylece kaldım ya la. Başka bi şey yazamadım...)

Iron Maiden'in her şarkısı ayrı güzeldir. Birini birinden ayırmak zordur. Ama içinden öyle bi şarkı çıkmıştır ki, Iron Maiden'in bir özeti gibi.. Ve bırakın Iron Maiden albümünü.. Tüm metal şarkıları dinlense böyle bi yapıt.. Nadir çıkar...

Abartıyo muyum? Abartıyosam da, sizin de böyle abarttığınız, içinizde, kafanızda büyüyen şarkı, şarkılar var mı?...

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• olmuyor; yalnızsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hiç öyle hissetmedim. ben mi garibim :/

0|0
    0|0
  • Bu ara uzun yıllardan sonra yine Linkin Park ile beraberim. Şimdilik mutlu bir beraberliğimiz var ama her an aldatabilirim. Huyum kurusun...

0|0
    0|0
    • Sorma ben de ilk defa Linkin Park'tan soğur oldum, Iron Maiden'le -geç olsa da- tanışınca... :S

(Gerçi Linkin'den de soğulmaz ama bu Iron Maiden kafamda müzik adına diğer şeyleri sildi süpürdü aldı gitti.. Daha getirmedi ama, du bakalım :/ )

• Konserlerinde çivili ayakkabıları ile civcivleri ezdikleri için Iron Maiden'dan nefret ediyorum.

• Hee öyle mi yapmışlar? :/ Bilmiyodum...

Ama System Of Down'da Türk düşmanlığı varmış onu biliyorum.

• Hiçbir metal müziği dinlemem. Psikolojinde böyle bağımlılık yapıcı özellikleri var.

1|0
    0|0
  • Aaah ahh, hele ki MP3'e yeni parçalar atmak için eskileri silmek zorundaysam...

Iron Maiden bu, tabi aldattığını hissedeceksin :)

0|0
    0|0
  • Rammstein hariç metal dinleyince oluyor bana o :D

1|0
    0|0
  • Oluyor fena halde Coldplay i aldatmis gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Travis'i The Killers'la aldatıyorum Kings of Leon da kenarda bizi izliyor.

0|0
    0|0
  • Olmuyor oyle.

0|0
    0|0
    • Bende öyle ya... Dinleyemiyorum başka grup... Dinlesem de kötü oluyorum, geri geçiyorum Iron Maiden'e

• Ben dinliyorum ama kimse de novembers doom lifelover ve shining'in yerini tutamaz. Cok isim saydim lan :(

• bnde ramsteinde oluo aynısını ..

0|0
    0|0
  • Yok bende olmuyor.

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyor.

0|0
    0|0
  • oluyor vallahı. bendede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizimkisi serbest ilişki , o bana karışmıyor bende ona karışmıyorum.

0|0
    0|0
  • Lynrd Skynrd ,Ac&Dc,Scorpions,U2,System Of A Down,Angels and Airwawes,Red Hot Chilli Peppers ,Pearl Jam,Alice In Chains,Placebo ,Nirvana, gibi spectacular gruplar varken iron maiden da neymiş

0|0
    0|0
    • O gruplardan şuna eş bir şarkı söyle: (Link veremiyorum, level'im buna yetiyo=)

" youtube.com/watch?v=Nba3Tr_GLZU "

(Canlı performansları çok daha acayip tabi, dur erinmeyim, onu da kopyalayım diycektim ama onu sen bul ya netten, basit zaten çıkıyo hemen)

• He la bana kaldi ikile beni blogtvde taniyan tanir müziklerimide benide

• Tanıyan tanısın yavru seni. Üç kuruş, beş kuruş diye sınıflamak sana düşmez! Fear Of The Dark'a "üç kuruşluk şarkı" diyen adamın kendi üç kuruştur. (Yine tutamadım ya la kendimi, e hep yapıyorum bunu. Susmayı öğrenemedim hala :S Napım konuşuyum ben de)

Ne yani çok şarkı dinliyon diye zevkli mi oldun?

• Queen var Deep purple var judas priest var hendrix var.Var da var.Ben çok eşliyim.Santana var.srv var bb king var saymakla bitmez

0|0
    0|0
  • onlar sorun etmiyormuş, poligamiden yanaymış ayrın meydın abiler, sen takılmana devam et

1|0
    0|0
  • yani vazgeçilmez değil de severim sonuçta.

0|0
    0|0
  • o kadar grup var yaw gelde aldatma :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...