En sevdiğiniz yabancı diziler?

Ben pek Türk dizilerini sevmiyorum fazla hayal perest geliyor. Yabancı diziler genelde favorim oluyor.
Bunlar benim top 5 listem. Peki ya sizlerin böyle sevdiği yabancı dizi listeniz varmı?

1. ARROW

En sevdiğiniz yabancı diziler?

2. THE 100

3. THE VAMPİRE DİARİES

4. FRİNGE

5. THE ORİGİNALS

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yazdiklarindan Arrow, tvd, the originals i izliyorum.
    The 100 dizisini iki bolum izleyip biraktim.
    Benim listem; 1-the walking dead 2-arrow 3-game of thrones 4-dexter 5-supernatural

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• breaking bad - prison break - the oz - heroes genelde kızların favorileri arasında - the walking dead - helede dexter dedinmi akan sular durur :D bizim türklerde gençligi yola çıkartmaktan başka bir b*k işlenmiyo geneli aşk üzerine arkadaş iyi güzelde ergenler bunları izleyip yoldan çıkıyolar bunları izleyip dünyada hayatta neler oluyor onları bir ögrensinler yabancıların dizi kalitesi bizim filmlerde bile yok konularımız hep saçma sapan işçi uşaga uşak yengeye yegenge kuzene sora hepsi bihtere nedir la bu :D

1|0
    0|0
  • Ben de yerli dizileri pek sevmem. Romantik denilenler romantik olmuyor dizileri. Eskiden yabancı dizileri çok izlerdim ama şimdi izleyemiyorum. Televizyondan uzak kaldım bayağı.

1|0
    0|0
  • GOT..

1|0
    0|0
  • The Walking Dead
    Game of Thrones
    Da Vinci's Demons
    Fear The Walking Dead
    Sherlock

1|0
    0|0
  • tabiikide arrow onun dışında game of thrones, spartacus (efsane), vikings

1|0
    0|0
  • Game Of Thrones
    az kaldı ya 3-4 aya başlayacak inşallah :D :D :D :D :D

1|0
    0|0
  • true detective

1|0
    0|0
  • game of thrones

1|0
    0|0
  • 4 1 2 3

1|0
    0|0
  • Walking Dead Güzeldir. Hanibal Güzeldir

Birde korkmayanlar için American Horror Story derim

1|0
    0|0
  • fringe nasıl 4. olur anlamıyorum arrow güzeldir izliyorum ama fringe in yanına yaklaşamaz hele ki the vampire diaries nasıl fringe nin önünde olur yaa
    benim ki
    1 fringe
    2 prison break
    3 person of interest
    4 game of thrones
    5 için bir sürü aday var arrow big bang theory the 100 ...

1|0
    0|0
    • En iyi sıralamasına göre yapmadım aklıma geldikçe yazdım yanlış anlaşılma olmasın yoksa bu sıralamanın içinde tartışmasız en iyisi Fringe. Muhteşem bir kurgu, uzunca bir süre etkisinden çıkamamıştım bitti diye baya üzülmüştüm. :)

• Tamamdır şimdi izliyorum baya merak ettirdin

• tamamdir olumlu veya olumsuz yorumunu bekliyorum

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...